Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány évesen ciki szűznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen ciki szűznek lenni fiúként ?

Figyelt kérdés

júl. 3. 06:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
5%
18-20 fölött màr az.
júl. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
26%
8-10
júl. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
Én 16 évesen kezdtem annó cikinek érezni.
júl. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem ne foglalkozz mit mondanak mások. Ezt neked kell tudnod hogy cikinek érzed-e vagy sem. Én pl. 24 voltam amikor elvesztettem az is egy prostival.

De sose éreztem cikinek és ha valaki rákérdezett akkor el mondtam. Amúgy se értem hogy miért lenne ciki. Ez olyan hogy én szívesen elmennék japánba de még nem voltam, mégsem érzem ezt cikinek.

26/f

júl. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Antiszociális lény ***** válasza:
53%
Nem a szüzesség ciki, hanem a gondolkodás mód általában vagy mentális állapot ami miatt még mondjuk 25-30 évesen sem volt senkid.
júl. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
29%

Én személyiség fejlődési zavar miatt 16 évesen azt éreztem hogy az egész életemnek annyi és hogy sose lesz csajom. Mondjuk így is lett 🤣

Normális emberként azért 18-20ig illik össze hozni valamit.

Utána sincs semmi, csak sokat kell gyakorolni, amihez egy normális lány kell aki nem ribnckodta végig az előző 4-6 évet. Ha kapcsolatod lesz , szerelem meg minden akkor 22+ évesen se fogja zavarni.

Inkább az az érdekes és gyanús hogy előtte miért nem sikerült egy lányt se megfűzni...

júl. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Az utcán kire van rá írva hogy szűz. Én 19 évessen vesztettem el a párommal. Ő már három pasival volt elötem. Meg lovagolt aztán nem voltam szűz és ment minden a maga utján.
júl. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
És? Utána se érdekel senkit igazából, ne mások miatt vesszed el hanem úgy ahogy neked kényelmes és jól esik. Ilyen fontos döntésekben ne hagyd hogy befolyásoljanak a haverok/barátok. Előbb vagy utóbb úgyis meg fog történni egyszer, ez pont olyan hogy nem szabad siettetni, meg mondhatsz bármit, ha ott vagy a kiválasztott partnerrel neki nyugodtan el lehet mondani mire számítson. A körülötted lévők véleménye meg nem érdekes, nincs hozzá semmilyen közük.
júl. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Önmagában a szüzesség nem ciki semmilyen korban.
júl. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
16%
16-18 éves kor körül már kezd ciki lenni, 20 év felett már kizáró ok a csajozásban.
júl. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!