Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány évesen ciki szűznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen ciki szűznek lenni fiúként ?

Figyelt kérdés

júl. 3. 06:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%

20 vagyok,nem azt érzem cikinek hogy szűz vagyok,hanem hogy barátnő nincs. Amikor kellettem lányoknak akkor túl hülye voltam,most meg már kb észre se vesz senki pedig csak jobban nézhetek ki mint pár éve.

Szerintem ez eléggé lehúzza az ember önbizalmát,azt pedig nehéz eltitkolni,így jobb ha 18-20 körül már volt valamiféle kapcsolat az életedben

júl. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
18%

#9 konkrétan nem is a szüzesség a ciki, hanem az oka.

Minden egészséges tini és felnőtt szexel. Ha valaki nem csinálja annak valamilyen komoly oka van, na és az ciki.

Kivéve a betegség vagy vallási ok

júl. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
11%

Nem cikiségről van szó, csak hatalmas red flag.

Mégis melyik nő akarna ugródeszka lenni?

júl. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
24%
Fiacskám szűznek lenni nem CIKI, hanem erény és igazi férfi megvárja a nászéjszakát! Az a ciki, ha valaki egy igénytelen fos kan, aki eladja a szüzességét bűnös futó kalandokra - és még a hím ló is jobban csinálja nála.
júl. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
35%
Az a ciki, hogy elromlott a társadalom és a szexuális fertőbe süllyedt. A férfi nem azért férfi mert dug, barátom. Mondom, azt a fedező csődör jobban csinálja. Hanem azért férfi valaki, hogy önuralmat, önfegyelmet gyakorol, igényes, keresi a párját és neki tartogatja a szüzességét. Ha nő lennék, köpnék én egy nagyot az olyan korcsosult egyénekre akik arra büszkék, hogy hányfele dugtak. Az a világ szégyene... Nőkre is igaz. Ha szűz vagy, légy büszke rá és áldásos
júl. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
59%
Valahol az utolsó válaszoló agymosása és a 18 feletti szűzeket szinte mentális betegnek tartó válaszoló között kellene megtalálni az arany középutat,legalábbis szerintem
júl. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

Lányoknak 16 után már eléggé gáz szűznek lenni.

Fiúként max 30 éves kor után lehet gáz

júl. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17%
70 felett már nem ciki.
júl. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!