Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom nem igényli az előjáté...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem igényli az előjátékot behatolás előtt. Azt mondja nyugodtan tegyem be rögtön. Szerintetek miért van ez?

Figyelt kérdés

Szoktunk orálisan is együtt lenni, azt szereti is, de akkor az a cél. Ha viszont behatolás a cél akkor rögtön betehetem neki.

Eddig mindegyik barátnőmet fel kellett izgatni előtte, hogy nedves legyen és ne legyen kellemetlen, meg úgy tudtam ez a normális. Ő azt mondja alapból nedves kicsit a puncija és annyi elég a kezdéshez. Más nő is van aki így szereti?



szept. 11. 21:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Az előjáték nem csak/kimondottan az orálról és nemi szerv fizikai izgatásáról szól, lehetne nagyon kielégítő az előjáték még ezek nélkül is. Szerintem sose volt olyan partnere, aki kifejezetten felizgatta volna előjáték során, nem figyeltek rá eléggé, unalmasan értek hozzá, stb. és azt gondolja, ez ilyen, ez neki nem kell.


A másik gondolatom pedig, hogy ha olyan régóta együtt vagytok, igazán illene már elkezdeni őszintén kommunikálni.

szept. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
Azt nem tudom, miért van, de tuti belepusztulnék, ha nem csókolgathatnám végig mindenét...
szept. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
26%
Tesó, irigyellek nagyon.
szept. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%
Nekem ez akkor van, amikor eleve nagyon kívános a dolgot és az egész nap kb arra gondolok. Mire odáig jutunk addigra már nem kell előjáték, mert egész nap arról fantáziáltam, szóval már konkrétan alig bírom kivárni, hogy eljussunk a lényegig. (De egyébként szeretem az előjátékot, csak hát nem akkor amikor az egész napom előtte arról szólt fejben.)
szept. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem boven eleg elojatek a szeretgetes, osszebujas, simogatas. Nem szeretem sem az oralt, sem az ujjazast, sot utobbi utan elmegy a kedvem a behatolastol. Szoval mi is rogton belecsapunk🤷🏻‍♀️


21/N

szept. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez mint a 15 ös. Felesleges a hosszas előjáték, ha kívánod amúgy is.
szept. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen. Elég volt egy csók és ölelés és mehetett is. De volt olyan is, hogy órákig kellet nyalnia, hogy felizguljak.

Hangulat függő volt.

szept. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
8# ... akkor főnyeremény a csaj, komolyan mondom!
szept. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha behatoláskor nedves, akkor ezt vedd bóknak. Ennyire kívánja veled a szexet.
szept. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!