Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon mi állhat a hátterében...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi állhat a hátterében annak, hogy a pasom havi 1-szer hajlandó velem szexelni?

Figyelt kérdés
42 éves, én 10 évvel fiatalabb vagyok nála. Szinte minden este van kölcsönös orális kényeztetés, de behatolásos szex csak ritkán, havonta jó esetben 1 alkalommal. Rengetegszer felhoztam neki, kérdeztem az okát, mindig azt mondja, hogy ő orálisan jobban élvezi, konkrét okát nem tudja megmondani. Nem akarok követelőzni, annak semmi jó vége nem lenne, de nagyon hiányzik, hogy érezzem magamban őt. Nem akarok 3. felet bevonni, megcsalni, vele szeretném megoldani a problémát, ehhez mérten írjatok tanácsokat.

aug. 28. 11:30
 1/7 VadApuci ***** válasza:
100%
eddig is jobban szerette az orált? vagy ez csak most jött elő nála? mert ha csak most, akkor nem igaz amit mond. akkor vmi más van a háttérben.
aug. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
A kérdés remek, nálunk is pont ugyanez van, szinte szóról szóra!
aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Csak mert nagyobb az élvezet orállal, az önmagában egyszerű önzőség. Ha nem lehet veled olyan pózba menni, ami neki vágy, az is ok (ha te se, én se). Valamint, az is ok lehet, mindig ugyanaz, és a francnak se hiányzik már ez.
aug. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Már egy ideje nagy a hőség > könnyű leizzadni > az izzadtság büdös és egy csomó kosz rá is ragad az emberre > plusz intenzív aktivitás (közösülés) csak több fürdést eredményez > felesleges víz- és szappanpazarlás.
aug. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Hát ez ilyen, te ezt szereted ő meg azt.
aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem én vagyok a pasid. :D
aug. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

Az a baj, hogy vannak ilyen férfiak, amivel semmi baj nincs, csak a nők nem nagyon örülnek neki.

Én is ilyen vagyok. Orál fétisem van, ésxez nálam pl nem csak a nemi szervrkre vonatkozik, hanem az egész testre.

Én ha kényeztetek, puszilgatok, nyalok falokvegy nőt mindenhol, az egész testét, akkor attól akár orgszmushoz is tudok jutni, és a fizikai behatolás számomra már nem fontos.

Kielégülök attól, hogy valósággal szinte "felfalom" a testét, és így már nagyon nehéz az aktus.

Ha pl TV-t nézünk, avpárom leül elém háttal, én előre nyúlok, masszírozom a cicijét, puszilgatom a nyakát, képes vagyok ettől elélvezni.

De ha a lábát puszilgatom, attól is.

Sajnos ez nem annyira jó tulajdonság, de van ilyen.

A nőknek is nagyon élvezetes ez, de ők várnák a folytatást is.

Lehet, hogy az orális dolgok a párodat is kielégítik.

aug. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!