Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom nem igényli az előjáté...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem igényli az előjátékot behatolás előtt. Azt mondja nyugodtan tegyem be rögtön. Szerintetek miért van ez?

Figyelt kérdés

Szoktunk orálisan is együtt lenni, azt szereti is, de akkor az a cél. Ha viszont behatolás a cél akkor rögtön betehetem neki.

Eddig mindegyik barátnőmet fel kellett izgatni előtte, hogy nedves legyen és ne legyen kellemetlen, meg úgy tudtam ez a normális. Ő azt mondja alapból nedves kicsit a puncija és annyi elég a kezdéshez. Más nő is van aki így szereti?



szept. 11. 21:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%
Ahhh, kamu, nincs ilyen no...
szept. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Mi az, hogy alapból nedves kicsit a puncija? Van valami folyása vagy mi? Bár az nem síkosít eléggé, nyilván... Nem értem. Síkosítót használtok?


Lehet minél hamarabb túl akar esni rajta.

szept. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Volt ilyen.Utálta az előjátékot.Nagyon lelombozó volt.
szept. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%

Engedd magad, hamarabb szabadulsz.

Nem szereti veled a szexet, minél hamarabb túl akar lenni rajta.

szept. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%
#4 Vagy meg az is lehet, hogy nagyon kicsi a farkad, és ha felizgulna, nem érezne belőle semmit.Ez még lemaradt.
szept. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Hát ez az 1-es eddig én is ezt hittem…

2: Tényleg nedves valamennyire, nincs egészségtelen folyása, régóta együtt vagyunk.

Na jó nyilván nem úgy kezdődik a dolog, hogy na akkor most szexeljünk és tedd be, hanem csók egy kis simogatás, ott lent is és már mehet is. Ujjazni, kinyalni nem kell (amúgy szereti azt is ahogy írtam). Lehet hogy ilyen kevéstől ennyire beindul?

szept. 11. 22:11
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Imádom az előjátékot, bár anélkül is megy. Volt, hogy attól benedvesedtem, hogy a párom a falhoz szorított, máskor meg kell egy kis simogatás előtte. Nincs ebben semmi különleges, mindenki teste máshogy működik.
szept. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

5: bevallom erre már én is gondoltam főleg úgy, hogy zavarja ha nagyon benedvesedik.

Viszont egyrészt nincs annyira kicsi farkam (15/4) és ráadásul én szűknek érzem, másrészt szinte mindig el szokott élvezni. Úgyhogy bízom benne nem erről van szó…

szept. 11. 22:16
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy a férfiak szerszáma sem egyforma idő alatt lesz tettrekész, úgy a nők között is van akiről leveszed a bugyit és szinte Niagara van alatta s alig várja, hogy ... Nah, a párod is ilyen. Ettől még ha nyalakodni akarsz akkor csináld, gondolom nem fog tiltakozni :)
szept. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk sem igényel orált szex előtt, dugni jobban szeret :D
szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!