Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másodszor voltam együtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másodszor voltam együtt a párommal,ő is tapasztalatlan.Még mindig vérzek.Meg hogy fáj is a behatolás.Ez normális?

Figyelt kérdés

aug. 24. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem
aug. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Hát nem éppen normális...
aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyetek már ennyire idióták, megrémisztitek szerencsétlen kérdezőt.

Igen, normális, azt jelenti hogy nem "rendesen" szakadt át a szűzhártyád. Velem ugyanez volt. Még a harmadik alkalommal is véreztem kicsit és fájt is, de minél többször csinálod, annál jobb érzés lesz és vérezni sem fogsz már. Nem kell durvulni hogy jobban átszakadjon mert akkor jobban fog neked fájni. Semmi baj azzal ha eleinte még kicsit vérzel, ne aggódj.

aug. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy kicsit fáj, az lehet akár normális is, több előjáték, meg legyen óvatosabb. Próbáljatok más pozíciót, stb.

A vérzés is lehet akár normális (már ha nem folyamatosan vérzel, az probléma), ha elsőre nem szakadt át rendesen a szűzhártya. Nekem is csak a harmadik-negyedik alkalommal szakadt át a szűzhártya, akkor kicsit véreztem, reggelre semmi sem volt már és utána sosem fordult elő (olyan igen, hogy pont esedékes volt a mensim és rögtön szex után meg is jött, de az másmilyen vérzés, azt gondolom felismernéd).

aug. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Vegyetek sikosìtót az sokat segìt.
aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Ne sikosítót vegyetek, hanem addig ne legyen behatolás, amíg nem vagy teljesen relaxált állapotban és nem a puncidban érzed, hogy már iszonyúan kellene oda valami. Sok előjáték, akár 1 órán át csak maszatolás. És az is lehet, nem is ismered az előbb írt érzést, ha a párod is tapasztalatlan és nem rámenős, nem az a szemével is felizgat típus...
aug. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezért kell tapasztalt FFI és nem ilyen suttyó...
aug. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Türelem, előjáték, síkositó!
aug. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!