Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha egy pasi szereti,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy pasi szereti, ha néha anal plug van benne az előjátén során, az taszító számotokra?

Figyelt kérdés

szept. 10. 23:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%

Úgy tűnik itt senki sem ismeri a prosztata fogalmát, ami a férfiak g-pontja és a seggén keresztül érhető el....


Akkor lenne búza az illető ha egy másik férfi kényeztetésére vágyna.

Addig viszont csak egy erogénzóna a segge is.

szept. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
17%

Ismerjük a prosztata fogalmát.

De attól még lehet mindenkinek az a véleménye, hogy egy igazi férfi ne dugdosson a saját seggébe semmit!

Se plugot, se dildót, se vibrit.

Bocs.

szept. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
77%

#12

_Mindenkinek_ nem ez a véleménye, szerencsére vannak a világon nem görcsösen heteronormatív emberek is. Gondolom, te az a fajta nő vagy, akinél keressen többet a pasi, aki előtt nem lehet sírni, különben nem igazi férfi az illető, meg még ezer más gyökér elvárás.

szept. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
51%
Ez a némber nem heteronormatív hanem egyszerűen buta...
szept. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
24%

"keressen többet a pasi"


Miért, neked az a jó ha minél kevesebbet keres..?


Egy normális nőben van egy elképzelés a férfiakról.

Pl. hogy egy férfi legyen magas, jó kiállású, izmos.

Igen, sajnos akkor is, ha te alacsony, nyüzüge, vézna vagy.

Akkor is ez a legtöbb nő férfiképe, ha a fejed tetejére állsz, akkor is.


És a legtöbb nő szerint egy férfi ne dugdosson a saját szőrös seggébe se vibrit, se dildót, se uborkát.

De attól te még egész nyugodtan!

szept. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
67%
#15 Amúgy én nő vagyok, úgy tűnt, hogy ezt a hozzászólásod elején még észben tartottad, utána valahogy elfelejtetted. Hogy szerinted normális vagyok-e, leszarom, bőven elég, hogy mellettem mernek önmaguk lenni a férfiak, neked meg játszaniuk kell az übermacsót, mert nem a személyük érdekel téged, csak egy archetípust keresel bennük.
szept. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
28%

Semmi gond, én nem bukom a látens búzákra akik vibrátort dugdosnak a saját seggükbe, úgyhogy meghagyom őket neked!


Én azt a pasit szeretem aki férfias, és engem dug meg (bárhol, ahol szeretné)..


Peace, puszi!

szept. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
76%
12, ezen elven egy nő pedig soha ne érjen a csiklójához.... badarság.
szept. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
65%

"bárhol, ahol szeretné"


Jó amúgy ez a szelektív logika, hogy amelyik férfi szereti, ha stimulálják a prosztatáját, az látens búza, de ha ő akar akár seggbe is rakni mást, akkor ő az atyaúristen, egy igazi macsó. 😀

Ha már adod itt a konzervatív fapinát, legalább következetes lehetnél a prüdériádban, mert így ugyanazzal az erővel vagy támadható, mint amivel te támadsz másokat.

szept. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
17%

Nem vagyok fapina, szeretem a szexet, de csak férfival!!

Nem búzavirágocskával..! :-D

Na menj, aztán dugdoss a seggedbe valamit!

szept. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!