Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan nő, aki értékeli az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, aki értékeli az őszinteségem, ha az ismerkedésünk során bevallom neki, hogy kicsi a péniszem és egy nőt sem tudtam még vele kielégíteni?

Figyelt kérdés
aug. 18. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Azzal értékeli, hogy nem rabolja tvább az időded.


Mennyire kicsi?

aug. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Attól is függ, mennyire kicsi. Egyszer randiztam egy sráccal, aki már előre bevallotta, hogy odalent ne számítsak sokra tőle. Kicsit meglepődtem, de összességében szimpatikus volt a hozzáállása, és igazából segített elfogadni azt a tényt, hogy valóban átlagon aluli volt neki. Utána jártunk még egy darabig, és végül nem is elsősorban a méret miatt szakítottunk.


Viszont az ilyen bejelentést csak akkor javaslom, ha a méret tényleg komolyabban eltér az átlagtól. Ezt csak azért mondom, mert azt látom, hogy ezen az oldalon sokan még a 14-16 cm-es péniszt is kicsinek tartják, pedig az aztán teljesen átlagos. Ha ennél sokkal kisebb, akkor mondjuk lehet rá utalni ismerkedés elején. És amúgy fordítva, akkor is, ha valakinek sokkal nagyobb, mert női szempontból azért az sem mindegy, arra is külön kell készülni. :)

aug. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha megizmosodsz, és férfiasabb leszel azt sokkal jobban értékelik. És valamennyit a farkad is fog vastagodni. Azt sokkal jobban értékelik mint a rinyálást.
aug. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!