Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legvadabb/legdurvább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legvadabb/legdurvább dolog, amit megtettél a szex során a párod kedvéért vagy pénzért?

Figyelt kérdés
szept. 9. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Megkért rá és megtettem: az akkori csajom barátnője szájába sose élvezett még bele férfi. Ő megkért engem, hogy tegyem meg. A barátnő nagyon nem volt az esetem, tudjátok az a helyzet amikor egy lányt csúnyának látsz és nem hogy nem vágysz rá, hanem kifejezetten lelankadhat ha nagyon nem figyelsz. De megtettem. Ennek vagy 30 éve.
szept. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
BDSM parti: tökönrúgás: 3*20 rúgást kaptam, 20-20 mezítláb, sportcipőben, majd bakancsban.
szept. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Barátnőmnek belementem a fétisébe amit nagyon élvezett, elég extrém kategória.


A BDSM izgat, főleg a DS ág, de volt partnerem akit a BD izgatott főleg. Így összebilincselve megdugtam keményen.

szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Full női szerep, smink, ruha, minden. Őrület!
szept. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
A feleségem kedvéért kipróbáltam, hogy erényövet zár rám. Sose gondoltam volna hogy ilyesmibe belemegyek. Az első alkalom után azt mondtam, hogy soha többet, de aztán rá tudott venni megint, és kicsit rákaptunk az ízére, jópárszor játszottunk ilyet. De most egy ideje a fiókban hever.
szept. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Akarta látni, hogy másik pasi dug,de úgy, mintha prosti lennék.

Szedjen fel az utcán, fizessen és egy félreeső parkolóban dugjon meg egy bokros részen,ahol ő tud nézni minket elbújva. Utána meg ő dugott ott meg nagyon nagyon

szept. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Bepisiltem és hát azóta szeretem 🤷‍♂️
szept. 10. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Kitakarítottam a konyhát...
szept. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Kinyalatta a fenekét, az arcomra élvezett, aztán lepisilt.

Kellett a pénz, és sokat fizetett.

Sajnos élveztem is...

szept. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Laylah ***** válasza:
Sounding. Nem, nem adni.
szept. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!