Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első sorban nőkhöz szólna a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első sorban nőkhöz szólna a kérdésem leginkább.Mik azok a pózok amikbe legharabb elérhető a "squirting" ???

Figyelt kérdés

Van egy nő aki elvárja tőlem, hogyha le fekszik velem akkor alaposan elégítsem is ki.

Itt konkrétabban ezt úgy lehet elképzelni, hogy vannak fétisei a nőnek sőt elvárja, hogy konkrétan 1,5órás nagyon intenzív menetet nyújtsak.Minimum!

A gond az az, hogy sajna max 10perces vagyok akár hogy próbálok is magamon uralkodni.

Igaz nem mostanság volt, hogy meg mértem de max olyan 4,5cm széles lehet szóval még vékony is.

Szóval mit lehet tenni ebben az esetben ?Van ami segíthet ebben?

Itt mondjuk tornára gondolok vagy hasonló dolgokra.


szept. 10. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Egy nőről se hallottam még aki bírná másfél órát olyannal aki intenzíven meg tudja dugni
szept. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pl ha tudod, hogy ennyire mások az igényeitek, teljesítményeitek... Nem kezdesz ki vele, mert visz a farkad.


Alap, hogy mindkét fél célba érjen. A szex egy komprumisszum alapú adok-kapok elvű dolog.


Jómagam is szeretem a hosszú kellemes szexet, természetesen imádok aktív is lenni, de cserébe az a minimum, ha már mindent beleadok, hogy a másik fél is viszonozza.


Ebben nincsen semmi rossz.


Az már más, ha nőtársam olyan, mint sok más... Hogy csak elvárások vannak, de teljesítmény nuku.


Bármilyen kapcsolati formában érdemes lefektetni alapokat minimum szóban. Legyen a sima szexkapcsolattól a párkapcsolatig.


Mindenkinek mások az igényei, egyedi a teljesítmény és hozzáállás is a témához.


Nekem is komoly kihívás volt jó párkapcsolatra lelni, ahol a hiperszexualitásommal tudja tartani a tempót párom úgy hogy ő is ezt preferálja és tudja tartani.


Szingliként alap volt a napi 3-6maszti is.

Átlag pasinak heti 1-3 van. Nőkről ne is beszéljünk.


Az igazi spricchez pedig kell a megfelelő "játék" és kapcsolódás a másik félhez.

Meg ugye hormonális passzolás alap.


Kommunikáció, ismerkedés és válogatás.


Keress a saját súlycsoportodba nőt.

szept. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ui: a póz függ attól, hogy az illető mely részeken és hogyan érzékeny. A puncinál is sokkal összetettebb ez a téma és nem csak a bemenet és csikló pecke létezik.


Attól is függ, hogy a férfi szerszáma mekkora, milyen vastagságú, milyen irányba van a formája, milyen a formája, a tulajdonosa tudja-e kezelni stb...


Ne tessék hülyeségeket kérdezni.


Fedezd fel önmagad és a partnered testét. Ismerd ki, pettingeljetek stb.


Vicc, hogy az alap szexuális dolgokat kell leírni az embereknek...

szept. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kicsit be kell rúgni előtte, ilyenkor nekem már a nő szokott könyörögni, mert nem bírja a dugást már, fél óra után már mondogatja, hogy bármit megtesz csak élvezzek már el.
szept. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!