Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan érhető el egy nőnél a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhető el egy nőnél a squirting?Mindenki képes rá?

Figyelt kérdés

Volt egy csajom pár hónapja,ő inkább az futó kaland féle volt.

Elmesélte hogyan tud/képes a squirtingra.

Én kérdeztem ezt azt tőlle,hát kaptam is választ rendesen tőlle. :)

Szóval elmondása szerint,röviden annyira(bocs ha kicsit nyers vagyok)megrakták(konkrétan az az egy srác épp akkor) őt,hogy akkor előszőr tudot el élvezni,de akkor valami hatalmasat.

Menet végén már épp elég volt csak a "kupakot" alig be tennie már spriccelt is.

Azóta akár akarattal is képes rá.A csaj elmondása szerint nagy méretbeli külömbség egyáltalán nincs köztünk.

Még is akkármeddig,akkárhogyan küzdök,nem képes el élvezni nállam,csak ha kiveszem és ujjal rá segitek.

Ez hogyan lehetséges? Rettenetesen zavar engem.


Ami a legjobban érdekelne az az,hogy egy nőnél hogyan érem el férfiként,hogy annyira csúcsra tudjam őt jutattni ,hogy képes lehessen a squirtingra?



27éves férfi,16cm hossz és kb 4cm vastagság


2023. jún. 27. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ merre görbül a pénisz
2023. jún. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

az enyém tök egyenes.

Próbálgatom misszionáriusba is a jól bevált haslenyomós erősen, farokal g pontra fókuszált dolgot is.

De valahogy akkor sem jön össze.

Kezdem azt hinni hogy túl vékony a csodaceruzám.

2023. jún. 27. 17:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy kamuzik a csaj :)

Vegyetek egy mű péniszt és próbáljátok meg azzal 😁



Nekem 21cm 4,5cm vastag van.

Azzal megtanultam hogy kell, és sima masztinál is tudom irányítani 😅

Meg nem kell ahhoz elmenni ez hülyeség... Ha úgy simizem és úgy mond "nyomom" is simán jön....

Próbálgassátok élvezni fogjátok 🤓

Nekem kb 10. Alkalomra sikerült úgy rendesen hogy a fal is tisztára olyan lettxd

Próbáljátok olyan helyen ahol nem baj ha rá megy :D


25/L (üzit nem kérek, max kérdezőtől elfogadok ha olyat akár kérdezni.)

2023. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Kikötött így hogy mozdulni sem tudtam.

Aztán popoba egy plug, punciba ujjak, és a csiklomon egy vibrator.

Először szép lassan kezdi egy ujjal, és amikor elmegyek akkor sem hagyja abba, hanem egyre gyorsabban mozgatja, a végén 2 ujjával csinálja gyorsan. Így szokott sikerülni.

De csak így és ebben a pózban. Meg kell egy kis lazítás előtte.

Ő hiába próbálja a nemi szervével nem sikerül.

2023. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Baromság. Örülj ha egy nőnek van egyáltalán orgazmusa, ne akarj ilyen idióta bonyolult dolgokat.
2023. jún. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"ha egy csaj azt mondja nincs nagy méretbeli különbség", akkor van.


bepisilni mindenki tud, ha visszatartja aztán élvezésnél meg elengedi.


mi otthon szex elött pisilünk, közben meg csak élvezünk, nekem van egyedül látható jele. nem vágyok rá, hogy lepisiljenek.


kérdező a farkad sajna vékony, a 4cm még az átlagnak is kicsi, 4,5-5cm már inkább, de az nagy különbség ám vastagságra, nehogy megtévesszen az, hogy "csak" fél-1cm-el szélesebb.


sajnos ez van. vegyél neki egy dildót, 5cm vastagot, izgasd fel majd jó nedvesen told be neki. vadulni sem kell, pici mozdulatokra is el fog élvezni, ha kellően szoros

2023. jún. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!