Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti ezt hogy oldjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ezt hogy oldjátok meg? (squirting)

Figyelt kérdés

Sziasztok


Első sorban lányokhoz szólna a kérdésem, akik hasonló cipőben járnak. Szóval az a helyzet, hogy spriccelve élvezek el, de egy aktus (kb. 1,5-2 óra) során ez megtörténik akár 10-15x is velem, nyilván változó mennyiségben. Viszont az ágy, vagyis a matrac ezt nem igazán bírja. Hiába készülünk már előre törölközőkkel vagy ilyesmivel, teljesen átázik és a paplan, minden olyan lesz. Mit lehet ezzel kezdeni? Van valami praktika?



2022. jún. 20. 13:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Irány a szexshop és vegyél PVC vagy lakk lepedőt.
2022. jún. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

nemrég sikerült nálunk is összehozni a spriccet és tanusíthatom, sajnos mocskos egy dolog :)

Már gondolkoztam rajta, de gondolom csak ilyen vízhatlan dolgokkal lehet megoldani, amit a gyerekek alá is raksz, de az is átázik egy idő után és lehet nem elég nagy, és nagyon lehervasztó, ha szex közben meg kell állni cserélgetni és takarítani.

2022. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%

Arra vagyok kíváncsi, hogy hogy lehet ezt összehozni ? :D


De rendesen nem tudsz elélvezni? Mivel ez eléggé más. Hüvelyi, vagy csikló úton.

Kíváncsiságból kérdezem.



22/L

2022. jún. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

14:11 ez nem másfajta élvezés. Nem a homloklebenyét dörzsölgetik. Ő így élvez. Ennyi.

A kórházakban a lefedő alatt nejlon van. Biztos lehet kapni olyan anyagot, ami nem ereszti át a folyadékot

2022. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
*lepedő
2022. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
4. Úgy tudtam tanulható. :)
2022. jún. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Leteríted az ágyat (lepedő alatt) ilyennel, vagy hasonlóval, 2 törölköző odakészít ágy alá, csak elő kell húzni. [link]

Szex után lepedő+ törölköző mosógépbe, reggel mosás. A párom is így működik, bő lére van eresztve, ha nem engedi el magát, akkor egyszerűen nem élvezi a szexet, vagy csak korlátozottan. Megszokható, hogy sűrűn megy a mosógép, és mindig van tiszta szextörcsi előkészítve, cserében nagyon élvezetes mikor nagy lökésekkel jön belőle az anyag, akár rám is:) Van jó és nem annyira jó ebben is mint mindenben, de a szex nem mindig kívánságműsor, akinek ez macerás vagy nem tetszik, válasszon olyan nőt, akivel kevésbé macerás neki az ágyban, ennyi:)

2022. jún. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

2 órás szex? És ennyit élvezel spriccelve is? Aj én is akarom :(


Amúgy szerintem is nejlon vagy ilyesmi a lepedő alá

2022. jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
11%
Azt a huggyozós mindenit....de jó is lehet!
2022. jún. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Matracvedő lepedő.
2022. jún. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!