Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti ezt hogy oldjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ezt hogy oldjátok meg? (squirting)

Figyelt kérdés

Sziasztok


Első sorban lányokhoz szólna a kérdésem, akik hasonló cipőben járnak. Szóval az a helyzet, hogy spriccelve élvezek el, de egy aktus (kb. 1,5-2 óra) során ez megtörténik akár 10-15x is velem, nyilván változó mennyiségben. Viszont az ágy, vagyis a matrac ezt nem igazán bírja. Hiába készülünk már előre törölközőkkel vagy ilyesmivel, teljesen átázik és a paplan, minden olyan lesz. Mit lehet ezzel kezdeni? Van valami praktika?



2022. jún. 20. 13:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
2 órás szex? Na ne aggódj, ez sokáig nem fog tartani :D ha igaz is, még a kapcsolat elején járhattok, nincs az az isten, hogy ezt rendszeresen meg tudjátok oldani a hétköznapokon is. Egyébként nem csak az ágyban lehet szexelni, ha gumilepedőt nem akartok. Illetve megtanulhatod lefojtani is, ahogy én is. Tudom, hogy most nagyon menő lett squirtelni, de nélküle könnyebb az élet, a pasikat meg izgatja így is, úgy is épp elég más dolog :)
2022. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

És ha a fürdőben csináljátok?

Mi pont ezért csináltunk a kádra keresztbe egy rácsot.

2022. jún. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
43%
Lehet kapni azt a viaszvászon szerű anyagot, ami nem csörög-zörög, és még a különbséget sem igazán érzed, mert a felszíne szinte ugyan olyan mint a sima lepedő, és 100% vízhatlan. Még ilyen gumis szélű változatot is lehet kapni belőle. Érdemes felkeresni azokat a boltokat, ahol mozgás serülteknek lehet kapni cuccokat, ha pont ott nincs ilyen bolt ahol éltek, közeli városokban tuti hogy van. Érdemes felkutatni, mert nagyon király cucc, nem olyan illúzió romboló, és nem lesz olyan mintha csontvázak dugnának egy bádog tetőn. Remélem sikerrel jártok. Egyszer volt szerencsém találkozni hasonló lánnyal mint te, életem legcsodálatosabb élménye volt.
2022. jún. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
nálam matracvédő van, direkt olyat vettem amibe akár bele is pisilhetsz :D N
2022. jún. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
13%
Fúj de undorító vagy!
2022. jún. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!