Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miként elégíthetem ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként elégíthetem ki a barátnőmet és hogyan érhetem el a squirtingot?

Figyelt kérdés

Alaposan "szájbarágósan" el tudná valaki magyarázni újjal /újjakkal illetve aktus közben péniszel hogyan tudom elérni a csajomnak a belső g pontját?

Illetve mely póz az amelyben a legkönnyebb elérni ezt a bizonyos pontot?

Nem vagyok szűz de 100%ot akkarok nyújtani egy olyan nőnek akinek rengeteg kapcsolatat volt cserébe ami engem illet jó ha voltam 5-6nővel életemben.

Próbálkoztam már megbeszélni is vele a dolgot de nem sokal vagyunk előrébb!

Mellesleg a peniszem is eleg vékonyka es rövid is.

14cm hossz

És kb 4,2széles


2023. dec. 29. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel a merettel ez eselytelen lesz.
2023. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem

16 cm es tudott spriccelni a baratnőm😊

2023. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlat: Van egy csodás barátnöm akit feleségül akarok venni. Nagy, 150 fös lagzit tervezünk és én akarom fözni az ételeket. Igaz, nem értek hozzá, eddig a teát is az anyukám fözte nekem mindig. Mondjátok el hogyan kell! Egy fözökanalat már loptam a nagyitol!
2023. dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem konkrétan irtam be.

De ha most 15cm et irtam volna es 4,3 vagy 4,5cm szeleseget irtam volna akkor az jobb lett volna?

2023. dec. 29. 20:49
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeritem van okyn lany aki tudja es van aki nem szoval ez nem rajtad mulik csak a lanyon
2023. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Kerdezo, ehhez nagy meret kell. Min 18/5.
2023. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kielégíteni sem tudod a barátnődet, de spricceltetni akarod... 🤦‍♂️
2023. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A squirting egy adottság, pont úgy mint az abszolút hallás. Van akinek van, van akinek meg nincs. Van aki rendelkezik vele és egy jó zongoratanár kihozza belőle a virtuózt, másból meg 100 óra gyakorlással sem fog megjönni a képesség.

Szóval ezt csak akkor tudod előcsalogatni ha a párodban megvan rá a képesség. Részletes leírás NINCS - minden nő máshogy "működik", máshol van az érzékenyebb pontja, más kell neki hogy el tudjon lazulni. A neten látható "oktatóvideókban" a közös, hogy nem működnek! Pont olyanok mintha "megfőzzük a párod kedvenc ételét" videók - honnan a franckarikából tudnák, hogy a párodnak mi a kedvenc étele?

2023. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A farokméret (nálam) teljesen mellékes, ugyanis a pasim elsősorban az ujjaival + a nyelvével tudja kiváltani.


És ami még kell hozzá, megkockáztatom, hogy a technikával egyenértékű: a teljes bizalom, ellazultság, maximális izgalmi állapot.

2023. dec. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Kézzel is el lehet érni a g pontot. Benyúlsz álló helyzetben, egyik lábát felteszi a székre, mozgatod az ujjaid, csak az ujjaid.

Ha így megy akkor hasra fekteted, csípője alá párnát teszel és úgy dugod meg. Először lehet ujjazni is.

69ben is ujjazhatod. Hasznos ha magának is csinálja g pont vibrátorral. Zuhanyzóban is lehet ha nem akarod, hogy a fél ágy csurom nedv legyen.

2023. dec. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!