Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, örültök ha egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, örültök ha egy nő tud "squirtingelni", vagy inkább zavaró?

Figyelt kérdés
2023. szept. 16. 11:39
A kérdező szavazást indított:
Szeretem, tetszik
Zavaró, taszító
Nem zavar, de nem is szeretem
29 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Legizgalmasabb dolog. Főleg az érzés, hogy ezt én értem el vele.
2023. szept. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
🙂🙂🙂
2023. szept. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Este válogatja, szerintem kb. fele-fele az arány, azaz 50% megőrült érte, másik 50% meg nem.
2023. szept. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
A helyzet határozza meg. Ha a partner orgazmusa után állandóan lepedőt kell cserélni, az kicsit bosszantó, de pl. egy fürdőkádas játéknál mehet, ami a csövön kifér:)
2023. szept. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19%
Minden nő képes rá, de nem minden nő képes annyira elengedni magát veled hogy meg is tegye. Engem speciel nem zavar, szeretek örömet okozni a partnereimnek. Általában megkérdezem előtte hogy mi fér bele neki az együttlétbe, mert sok nő elég gátlásos ebben a kérdésben és gáznak érzi ha spriccel. Na meg az intenzitás se mindegy... A kommunikáció a legfontosabb, mindig beszéljetek előtte vagy akár közben is még az alkalmi partnerekkel is. Volt olyan eset hogy a csaj véletlenül spriccelt el, aztán nem győzött bocsánatot kérni mert szégyellte magát. Nekem nem okoz plussz örömet a dolog, meg nem is visszataszító, úgyhogy ez teljes mértékben az adott partneremtől függ hogy mit akar. Törülközőt terítsetek előtte az ágyra, és utána egyből lepedő csere hogy a matrac ne igya be ;)
2023. szept. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!