Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, mennyire zavaro, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, mennyire zavaro, ha egy pasi megbamulja a strandon a tevapatatokat, venuszdombotokat?

Figyelt kérdés
2023. aug. 21. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
picit szokott néha
2023. aug. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Engem nem zavar. Örülök h tetszek :)
2023. aug. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű de őszinte válasz: ha bejön a pasi tetszik. Ha egy öreg bácsi aki értelemszerűen nem tetszik akkor nem tetszik. Múltkor történt pont, hogy napoztam (nem kellettem magam senki előtt) és egyszer felnéztem és láttam, hogy egy nagydarab, szőrös, öreg papa engem bámul. Nagyapám lehetne. Na azt sokkal inkább tartottam perverznek és visszataszítónak. Diszkréten okén egyszer nézze meg ha akarja (bár nem örülök neki de nem vagyok naiv) de ez a bámulás amit nem is leplezett gáz.
2023. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
En 43 vagyok, probalok diszkret lenni...🤪
2023. aug. 21. 20:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Most itt az ilyen 60-as, 70-es (vagy annál öregebb) éveikben járókra gondoltam.
2023. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem nagyon irritál
2023. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért megbámulni nem bámulnám meg, de egy vizes fürdőruha-alsón áttetsző szeméremajkak nagyon izgató látványt nyújtanak, ezt meg kell hagyni. Így nyilván oda-oda pillantok.
2023. aug. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem zavar pasis szokás..
2023. aug. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem zavar de inkább a melleimet szokták nézni
2023. aug. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!