Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal lányok, izgat benneteke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, izgat benneteket a gondolat, hogy uralkodjatok egy idősebb férfi felett?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyen fantáziáitok vannak erről?

Vagy ha már történt veletek ilyen, az milyen volt?



2023. aug. 20. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Fordítva sokkal jobb.
2023. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Én 20 éves vagyok, a párom 34 éves. Már 11-12 évesen is inkább az idősebb, érettebb pasik jöttek be és velük beszélgettem, valahogy a korombeliekkel mai napig nem nagyon jövök ki jól, nem is szimpatikusak. 2 éve vagyunk együtt, illetve pont a 18. szülinapomon jöttünk össze, ő akkor 32 volt. Izgatott mindig is az, hogy idősebb pasim legyen. Nem fogok hazudni, a szex is tökéletes vele ♡
2023. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Fordítva az izgalmas.
2023. aug. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Hát itt senkinek nem ment a szövegértés?! Válasz előtt lassan, olvassátok el a kérdést, és gondolkodjatok a szavak értelmén...
2023. aug. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

4#

Értem én a kérdést, emiatt ne aggódj. Viszont nálam nem csak gondolatban van ilyen, hanem alapból idősebb pasival vagyok együtt, így leírtam röviden, hogy én igenis élvezem azt, hogy egy idősebb pasim van. Ha a kérdező a bizonyos "uralkodást" szexuálisan értette, akkor igen, szoktam uralkodni a párom felett, nem is egyszer. 2-es vagyok.

2023. aug. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Nehogymar nekem kelljen uralnom egy felnott ferfit. Ez mar onmagaban nevetsegesnek hangzik. Az meg a masik hogy aki ilyenre vagyik az valami lelkiserult amihez vegkepp nincs kedvem
2023. aug. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudnék uralkodni egy idősebb férfi felett.
2023. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fordítva tetszik..
2023. szept. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!