Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok? Volt rá példa hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Volt rá példa hogy olyan férfiről fantáziáltál aki nagyon tabu?

Figyelt kérdés
Milyen szerepet töltött be a férfi az életedben ? S mi történt fantázia téren ?

2023. aug. 3. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik diáklány még csak titkot se csinált belőle előttem, hogy így érez felém, miközben én voltam az osztályfőnöke. Bizony az se volt neki elég mikor elballagott érettségi után, még utána se hagyott békén évekig.

Nem volt olyan jó mint amilyennek elsőre tűnik.

46F

2023. aug. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt/van. Az elsőből nem lett semmi - lehetett volna, de korán kiderült, hogy olyan pokoli személyiség, hogy azzal még összejárnk sem célszerű, fogadtak el ellene kért távoltartásit is...


A másodikkal egy szakmában dolgoztunk, sokszor azonos eseményeken, csak ő jóval magasabb pozícióban. Ott nem volt sok fantáziálás, kölcsönösen kinéztük egymást, azóta is összejárunk :)


A harmadik egy egyetemi oktató... Hát, abból nem lesz semmi, maradok két lábbal a földön.

2023. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt/van kolléga akivel hetekig, hónapokig ment egymás húzása, aztán a fantáziálás egyszer csak valóra vált. Jó volt, szép emlék lett
2023. aug. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Évekig fantáziáltam a tanáromról.

Való életben nem történt semmi, de képzeletben jó volt

2023. aug. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

Sógoromról. Párom testvéréről. Persze semmi nem volt fantáziáláson kívül.

Akkor ezt hú de nagy vonzalomnak éreztem, leküzdhetetlennek, meg szégyelltem is magam.

Mai fejemmel már csak vicces. :)

2023. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik tanáromról fantáziáltam gimis koromban. Sokszor maszturbáltam rá. 41 éves, jóképű férfi volt. Én akkor 17 voltam.
2023. szept. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Apám.

Szerepe az életemben:hétvégén nála voltam.

Fantazia:na vajon?


Ui:ott voltak az aktuais barátnői,na azok tini szemmel nézve 10/10-es nők voltak. Miértne akartam volna olyan lenni? És ha olyan vagyok akkor egy olyan férfi is dukál hozzá(m) aki történetesen az apám.

De a fantázia az fantazia marad.

2023. szept. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy vonzó pasi tanárunk, aki amúgy egy korábbi tanítványával össze is jött. Szerintem sokaknak bejött a lányok közül, pedig már akkor 40-45 körül volt. Azóta már közös gyerekük is lett a lánnyal, aki akkor 19 körül volt, én meg 15. Mondjuk szexuálisan nem fantáziáltam róla, mert volt plátói szerelmem akkoriban, de feltűnt nekem is, hogy milyen jó pasi

Egyszer anyukám látta és ő is mondta, hogy jó pasi🤣

2023. okt. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!