Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is felizgul arra a szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is felizgul arra a szexuális gondolatra, hogy csak szexre kell? Csak erre tartanak, másra nem is vagyok való? Tudom, egészségtelen, meg káros, de ha ez izgat?!

Figyelt kérdés
Nyilván nem mindenkivel.... de midig erről fantáziálok, ha van olyan fiú, aki bejön.
2023. aug. 3. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
mindenkit más izgat fel, és amíg neked meg a partnerednek ez jó..addig semmi egészségtelen és káros nincs benne. rosszabb lenne, ha nem élnéd ki a vágyaidat ;)
2023. aug. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem pont lelomboz. Azt szeretem, ha rajonganak értem, a személyemért és a testemért egyaránt. Az vonz, ha istenítenek, nem az, ha kihasználnak.


21L

2023. aug. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%

Igen, izgató szerintem is

L

2023. aug. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!