Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgat olyan dolog, ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat olyan dolog, ami már egészségtelen a másiknak?

Figyelt kérdés

A kövérebb nők tetszenek. Ha van valakin egy 10-20 kiló plusz az átlaghoz képest, az már be szokott jönni. De a legjobban az indít be, ha 30-40 kiló feleseg van, nagy, duci és "puha" a nő teste. De ez a tartomány már valószínűleg egészségtelen, nem jó a nőnek.


Elvi kérdés:


Vajon miért vágyom olyan dologra, ami nem jó a másiknak? Hibás ez a dolog?


Egy fontosabb, gyakorlati kérdés:


Ha összejövök egy husis, nagyon telt nővel, van-e felelősségem felé? Ha van rajta 30-40 kiló plusz, szabad-e simán örülni ennek, és úgy hozzáállni, hogy "az ő baja, az ő felelőssége, ha kövér marad"?


33/F



2022. okt. 25. 09:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%
Egyébként ez érdekesebb kérdés, mint gondolnád, tekintve hogy pl a férfi számára evolúciósan azért vonzó a nő feneke, mert ott a legkisebb az egészségügyi kockázata a zsír lerakódásának. Ergó alapból az ember ösztönileg is az egészséges testhez vonzódik, tehát tulajdonképpen a tied nem egy normális vonzalom, de ettől még nem feltétlen gondolnám károsnak
2022. okt. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Popcorn ***** válasza:
100%
Van-e felelősséged. Ha érzelmileg is kötődsz már hozzá, nem csak a szexről szól a kapcsolat, akkor normál esetben az ember foglalkozik, törődik, aggódik a másikért, akaratlanul is.
2022. okt. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2 (Popcorn): Én is így gondolom. De erre azt látom megoldásnak, hogy ha összejövök egy ilyen, nagyon duci lánnyal, akkor egy idő után talán felelősségem a fogyás felé terelni, mert neki az a jó, egészségileg mindenképpen. Így gondolod te is?
2022. okt. 25. 10:10
 4/22 anonim ***** válasza:
20%

Nem tudom milyen szoval illessem ezt a helyzetet, de valoban jol latod. Valami nem normalis van abban, hogy szamodra pozitivum egy egeszsegugyi kockazat.

Onzo is vagy. Ha valakit igazan szeretsz, annak a legjobbat akarod es nem ugy allni hozza, hogy "az o baja". Ha esetleg ugy dontene, hogy le akar fogyni te abban sem tamogatnad feltelezem... ugyhogy valamit kene valtoztatnod a hozzaallasodon.

2022. okt. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

4: Ha ő akarna fogyni, az világos helyzet: támogatnám, bár vágyak szintjén nem örülnék neki. Ez ambivalens helyzet, de ésszel, a másik javára kellene döntenem.


Az érdekesebb, ha ő maga nem akar fogyni, és nekem is tetszik így, akkor is feladatom-e a fogyás felé terelni, a saját érdekében? (Akkor is, ha egyébként tetszik is így?)

2022. okt. 25. 10:13
 6/22 anonim ***** válasza:
78%

114 kiló vagyok és ha valakivel vagyok, az örüljön annak, ahogy kinézek. Nem azt akarom naponta hallani, hogy majd segítek lefogyni, mert akkor azt érzem, hogy nem tetszem neki. Szerintem egy vékony pár is ugyanúgy aggódik egymás egészségéért, maximum kevesebbet gondolnak rá. Én is szeretem a husibb pasikat és élvezem a testüket, nem pedig azon pörgök, hogy mennyire egészségtelen. Ez marhaság. Had éljen már mindenki úgy, ahogy szeretne, anélkül, hogy bárki megszólná érte.

Amúgy én pl. fogyózom vagyis mondjuk, hogy odafigyelek. Ha fogyok rendben, ha nem az is. Már nem érdekel és már nem törődök mások elvárásaival.


Én személy szerint nagyon utálom ezt a marhaságot, hogy aggódok a másikért. Akkor minek vagy vele, ha csak erre tudsz gondolni? Akkor igazából nem is tetszik szerintem, ha ettől nem tudsz elvonatkoztatni.


N

2022. okt. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Mert perverz vagy.
2022. okt. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
25%

Ennek elég kiterjedt pszichológiai szakirodalma van.


Gyakorlatilag egyfajta kontroll mánia, és az alacsony önbizalomból, önbecsülésből ered, de nyilván ez sokkal összetettebb ennél a 2 mondatnál.


(és persze most a porba leszek pontozva, mert azt akarod hallani, hogy azok a nők a legszebbek, és csak azért vonzódsz hozzájuk, mert igazi férfi vagy)

2022. okt. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Popcorn ***** válasza:
52%

Kérdező, igen úgy értettem.


De úgy is fel lehet ezt fogni, hogy ahogy össze jöttünk a másikkal, később is úgy fogadjuk el, ne akarjuk megváltoztatni. Ez arra érvényes, ha ő nem akar fogyni.

Itt jön elő a kettős helyzet. Egyik részről, hogy el kell fogadnod ahogy először elfogadtad. Másik részről, hogy akit szeretsz, azzal törődsz, próbálod a helyes és minél egészségesebb irányba terelni, megóvni a betegségektől.

2022. okt. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
Nincs semmi gond azzal, ha bejönnek az ilyen nők. A 30-40 az már mondjuk tényleg egészségtelen. Szerintem jó ha az embert terelik az egészségesebb életmód felé, de nem túlzásokba esve. Én olyan 74kg vagyok, kb.20kiló a felesleg, de részben azért nem sikerült egy ideig fogynom mert az exem megjegyzéseket tett rám. A másik exem viszont nem foglalkozott vele, és mellette egyszercsak elkezdtem fogyni. Nem a te felelősséged, mert nem a te tested. Viszont ha valaki fogyni akar, de te visszahúzod, hogy maradjon kövér mert neked az tetszik, azzal viszont rosszat tennél.
2022. okt. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!