Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgat olyan dolog, ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat olyan dolog, ami már egészségtelen a másiknak?

Figyelt kérdés

A kövérebb nők tetszenek. Ha van valakin egy 10-20 kiló plusz az átlaghoz képest, az már be szokott jönni. De a legjobban az indít be, ha 30-40 kiló feleseg van, nagy, duci és "puha" a nő teste. De ez a tartomány már valószínűleg egészségtelen, nem jó a nőnek.


Elvi kérdés:


Vajon miért vágyom olyan dologra, ami nem jó a másiknak? Hibás ez a dolog?


Egy fontosabb, gyakorlati kérdés:


Ha összejövök egy husis, nagyon telt nővel, van-e felelősségem felé? Ha van rajta 30-40 kiló plusz, szabad-e simán örülni ennek, és úgy hozzáállni, hogy "az ő baja, az ő felelőssége, ha kövér marad"?


33/F



2022. okt. 25. 09:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Igazából nehéz erre választ adnom.

Nekem is tetszenek az ilyen nők. Örülnék is, ha megismerhetnék egyet.


Az, hogy az egészsége milyen az mindenképp akkor fog fontossá válni, ha közelebb kerültök.

De én mindenképp rábíznám a döntést. Vigyázni abban tudnék, rá, hogy nem ösztönzöm a tovább hízásra.


Illetve, fontos, hogy amit magadnak szeretnél azt add neki is.

Ez persze egy kapcsolatban szinte mindenre igaz. De javítsátok ki ha tévedek ebben.

Én sem tudjátok mindent. 🙂

2022. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én is a nagyon kövér nőket kedvelem,akik extrém husisak.Voltak ilyen partnereim,de egy kivételével egyik sem azért volt kövér mert sokat evett.

Nagyon sok nő hízik meg hormonális problémák miatt.Azt tapasztaltam,ha egy kövér nő érzi,hogy így szereti a társa,akkor nem akar mindenáron lefogyni.

2022. okt. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!