Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 26 éves vagyok és hihetetlenül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves vagyok és hihetetlenül megfogott egy 40 éves nő, egyszerűen reszketek a gondolattól is, hogy újra találkozok vele, tudna segíteni valaki, hogy elmuljon? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az egészben az a furcsa, hogy testre nem is jön be, vagy nem ilyen nőket szeretek, két gyerekes anya, van rajta felesleg bőven, meg ilyenek, de ő mindenhogy vonz, megláttam, hogy full tetovált a lába és úgy begerjedtem, hogy megkeményedett, mint a kő és le se konyult, arcra se semmi extra, de valami hihetetlenül tetszik akkor is, a hangja a tekintete, mindene. Van párja sajnos és mindig együtt jönnek utazni és az a baj, hogy nekem is van párom, de amióta velem járnak (taxis vagyok) azóta egyszerűen mintha kicseréltek volna és nem kívánom az egyébként bomba testű csajszimat, aki az ideálom lényegében, mi ez az érzés? Hogy tudok szabadulni tőle? Hogy tudom az érdeklődésem felkelteni a párom iránt? Nem sejt még semmit halistennek, mert nem szexelünk minden nap és én főleg nyalni szeretek, neki meg leggyakrabban elégaz, de ez így nem lesz jó, valaki aki volt már ilyen cipőben?
2023. aug. 20. 00:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Add el a taxit, legyen rendes melód, ne csorgasd a nyálad az utasaidra.
2023. aug. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem fogom eladni a taxit 😂😂

Rendes meló? Értem, szal az a rendes, ha apró pénzért gürizek a gyárban éjjelesekkel meg minden szarral, csak mert neked a taxizas nem rendes meló 😂😂😂 egyeseknek komoly baj van a fejükben. Esetleg valami hasznos válasz? Nem melót akarok váltani, hanem megoldást a problémámra és nem nyálat csorgatok, hanem vonzódok és erősen az egyik utashoz, ami mellesleg megtörténhet egy számodra "normális" munkahelyen is. Kérlek, ha fogyatékos/nem normális vagy, akkor ne adj az oldalon válaszokat, mert még valaki komolyan vesz. Köszi.

2023. aug. 20. 09:34
 3/12 anonim ***** válasza:

Tehát rendszeresen látod, de arra nem tudsz befolyással lenni, hogy mikor? Magyarán nem tudod szándékosan kerülni? Mert az lenne a megoldás talán, hogy jó sokáig nem látod. Akkor is még akár több hónap is lehet mire kimegy a fejedből.

Ezt a vonzalmat valahogyan jelezted a nő felé? Ő tud róla? Vagy szerinted sejti/látja rajtad? És kölcsönösnek érzed?

2023. aug. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem igazán tudok befolyással lenni, hogy mikor, mert ahol lakik onnan többen járnak velem is és csomószor kapom a telefont, hogy ide meg oda menjek, mert elosszuk egymás közt az utasokat... Mondta a párja, hogy fognak vissza menni Hollandiába dolgozni, szóval az az esélyem lesz, hogy nem látom, csak a gondolatom is a nő körül forog.


Nem jeleztem, párom van párja van és én szeretem az én páromat és nem szeretném tönkretenni a kapcsolatom. Mondjuk hamarabb az én páromnak mondanám el, ha kérdezné, csak ugye ez sem jó ötlet, mert tudat alatt is okozhat gondot (féltékenység, bizalmatlanság stb) és ezt nem akarom. Ezt az érzést a párom által is éreztem még ismerkedéskor, csak nem ennyire erősen és nem tudom kiütni a fejemből. Amúgy kellett volna jeleznem? Szerintem rossz ötlet, ránézni is alig nézek rá, mert rajta marad a tekintetem akaratlanul is, nem még hogy elmondjam neki 😅 elmondom neki és ő meg kedvet kap és rám mászik ha egyedül jön akkor mihez kezdek, nem tudnék ellenállni ilyen erős vonzalomnal.

2023. aug. 20. 16:09
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna jelezned, mivel ugye nem is akarnál tőle semmit. Csak ugye van mikor az ember akaratlanul is elárulja magát, pl. elpirulsz, zavarba jössz vagy épp nem bírod levenni róla a szemed. Szóval nem arra gondoltam, hogy szavakba foglalva, egyértelműen közlöd vele, hanem nonverbális módon. A nő lehet úgy tesz, mintha ezeket nem venné észre, de attól még lehet feltűnik neki.

Amúgy ez hogy működik, bocs ha túl indiszkrét a kérdés. Pl. beülnek a taxiba és onnantól te álló farokkal vezetsz? Vagy ez inkább utólag történik, mikor visszagondolsz rá? Vagy is-is 😃

Azt nem tudod kivitelezni, hogy ezeket az impulzusokat átülteted a párkapcsolatodba? Hogy a párodnak udvarolsz, rajta "vezeted le", amíg el nem múlik?

2023. aug. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy feltűnt neki, mert mindig hátra ül, így nem tud rajta akadni a szemem annyi ideig, halistennek. Csak mikor beszállnak vele beszélem meg, hogy hova mennek aztán eléggé kényelmetlenül érzem magam, mert totál zavarban vagyok.


Nem gáz, ahogy beül már érzek valami megmondhatatlant és kis remegés kezd lenni, aztán megérzem az illatát és hát van hogy elkezd keményedni, addig amíg el nem indulok, utána ugye nagy forgalom sokmindenre kell figyelni, turista város szóval nagy a nyüzsgés sokszor lelépnek az útról körbe nézés nélkül, meg ilyesmik, aztán lekonyul, de az izgalmi állapot megmarad, aztán ha beszél is közbe az rosszabb, iszonyat jó hangja van, vagy én nem tudom, azt se hogy mi bajom van, de lehet elmegyek pszichológushoz. Utána benne marad az illata az autóban és egyszerűen fantazialok róla, mikor nem is akarok, de valahogy mindig oda lukadok ki, hogy fantazialok róla, ha messzebb viszem és településen kívül megyek akkor simán vezetés közben is képes vagyok fantazialni.


Nem kívánom, olyan mintha hirtelen meguntam volna és nem akarok vele lenni, mint amikor van egy kedvenc ételed és csak azt eszed heteken keresztül és már nem kívánod, valami ilyesmihez tudom hasonlítani. Udvarolok neki persze, elviszem ide oda ebedelni "randizgatni" ahogy eddig is tettem, talán még sűrűbben is, de attól még sajna nem kívánom, csak igyekszek az érzéseimet vissza állítani rá.

2023. aug. 21. 10:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor magadhoz nyúlós módszert alkalmazol?
2023. aug. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Aaa taxiban nem szoktam 😅

De volt már, hogy otthon rárántottam

2023. aug. 21. 11:33
 9/12 anonim ***** válasza:

Na szép is lenne, beülni a taxiba egy hokizó soförhöz 😂

És akkor nem lenne jobb a pároddal? Közben tud a fantázia szárnyalni 😃 Ez a fellángolás meg majd csak elmúlik.

Párodnak amúgy szoktak más férfiak udvarolni/bókolni? Észreveszik, mint nőt?

2023. aug. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

😂😂😂 igen, minden nőnek ez a vágya meg a dickpick xd férfiakról meg ne is beszéljünk inkább :D


Lehet jobb lenne vele, csak ezen a héten olyan műszakban van, hogy elkerüljük egymást pont :D csak ilyen gyors meneteket tudnánk összehozni, de az meg neki se nekem se túl kielégítő.


Hajaj 😅 elég sokan, bár nem tudom jó e vagy sem, hogy vannak, de írtam is, hogy nagyon szép nő, ezért mindig legyeskednek körülötte. De amúgy ez miért számít?

2023. aug. 21. 12:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!