Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 26 éves vagyok és hihetetlenül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves vagyok és hihetetlenül megfogott egy 40 éves nő, egyszerűen reszketek a gondolattól is, hogy újra találkozok vele, tudna segíteni valaki, hogy elmuljon? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az egészben az a furcsa, hogy testre nem is jön be, vagy nem ilyen nőket szeretek, két gyerekes anya, van rajta felesleg bőven, meg ilyenek, de ő mindenhogy vonz, megláttam, hogy full tetovált a lába és úgy begerjedtem, hogy megkeményedett, mint a kő és le se konyult, arcra se semmi extra, de valami hihetetlenül tetszik akkor is, a hangja a tekintete, mindene. Van párja sajnos és mindig együtt jönnek utazni és az a baj, hogy nekem is van párom, de amióta velem járnak (taxis vagyok) azóta egyszerűen mintha kicseréltek volna és nem kívánom az egyébként bomba testű csajszimat, aki az ideálom lényegében, mi ez az érzés? Hogy tudok szabadulni tőle? Hogy tudom az érdeklődésem felkelteni a párom iránt? Nem sejt még semmit halistennek, mert nem szexelünk minden nap és én főleg nyalni szeretek, neki meg leggyakrabban elégaz, de ez így nem lesz jó, valaki aki volt már ilyen cipőben?
2023. aug. 20. 00:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Csak kíváncsiságból kérdeztem. Hogy neked hogy esik, féltékeny vagy e, ha valaki le akarná nyúlni, elcsábítaná tőled. Ha hidegen hagy a gondolat, hogy elhagy/mással van, akkor már lehet csak megszokás a kapcsolatotok. De ezen lehet változtatni, nem szakításra buzdítalak.


Amúgy ez a taxis nő mióta tart neked?

Mi volt s leghosszabb idő, hogy nem láttad?

Már legelső találkozásnál előjött ez az érzés benned, vagy több alkalom alatt fokozatosan?

Mondtad, hogy az illata is tetszik. Itt valamilyen parfümre érted, vagy olyan különleges a testszaga számodra?

2023. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Elkap a féltékenység, de tudom kezelni, viszont bízok benne, sose mutatott érdeklődést más férfiak felé, tudom ez naívan hangozhat, de aki ismeri az tudja milyen megbízható nő. Nem megszokásból vagyunk együtt, szeretjük egymást, csak a vonzalom más íránt alakult most ki, amit nem értek.


1 hónapja,

4-5 nap

Elsőn is felfigyeltem rá, utazott velem és ránéztem és furcsának éreztem a vele való komunikációt. Amikor kiszállt akkor is szokatlanul tovább néztem , rajta maradtak a szemeim, furcsállottam is, hogy mi a fene etszett meg rajta :D Aztán a másodiknál, mar érőteljesen vonzott, utána meg elvesztettem az eszem.

Parfümre értem, testszagát nem éreztem, de nem is akarom, mert csak jobban fog vonzani, ez biztos, eddig ahány nő elkezdett vonzani, annak a testszaga csak rátett egy lapáttal.

2023. aug. 22. 08:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!