Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha prostihoz szeretnék menni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha prostihoz szeretnék menni szüzesség elvétel céljából, akkor érdemes lenne első alkalomra csak SOS franciát kérni?

Figyelt kérdés

31 évesen eljött a pillanat hogy már nincs mire várnom. :D


Csak a probléma az hogy mivel borzasztóan kivagyok már éhezve, ha mondjuk rendes aktust kérnék, szerintem ahogy nekiállnánk már vége is lenne.. Pláne ha mondjuk szájjal indít, valószínűleg még a behatolásig sem jutnék el. Max ilyen 5-10másodpercet jósolnék magamnak.. :D


Itt az oldalon szoktak néha prostik is válaszolni, ők is válaszolhatnának hogy ilyenkor első alkalommal, amikor a vendég nincs a helyzet magaslatán mit és hogyan érdemes?


szept. 10. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

F/35 éves vagyok,20 éves voltam amikkor fizetös csajhoz mentem,20 évesen fizetös csaj vette el a szüzeségemet!volt benne sos francia,dugás,kicsavard rendesen.

Jó érzés volt.

Néz ki magadnak tetszö csajt ,elveszi szüzeségedet és leszop.

Kivagy nagyon éheuve sos francia nem fog enyhiteni éhségeden!csak akkor lesz csilapitva éhséged ha csajt megdugot,ovszert kell használni igy legjobb csajban elmenni.

szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Voltam már szűz pasival nem is egyszer és mindenki mondta utána, hogy milyen buta volt amiért ilyen sokáig várt vele.

Szerintem ess túl rajta, a szex a legjobb dolog.

szept. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is több szűz pasival voltam már. Merre felé laksz?
szept. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Baranyában
szept. 10. 19:06
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Fizess be egy órára egy jó értékelésekkel rendelkező lányhoz, mondd el neki őszintén, hogy miről van szó, (első alkalom, és több mindent ki akarsz próbálni). És mivel pénzcentrikusak, jobban jársz, ha már előre, a fizetéskor 10 ezret rádobsz, hálás lesz érte, te meg hálás leszel neki.
szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Ez csak te gondolod így, hogy így fog menni. Amikor belépsz az ajtón és meglátod a csajt, ott ér az első meglepetés, hogy bizony másabb élőben a külseje mint neten. Utána meg elkezdesz idegeskedni, amikor beszélgetni kezdtek és majd mindenféle érzelmek nélkül rákérdez mit és hogyan szeretnél vagy ő irányít. Elfog kapni a stressz és annak is örülni fogsz, ha feláll nem az, hogy egyből elélvezel. Még a gumi érzést meg sem tapasztaltad, ami szintén új. Az a baj csak álmodozol, hogy így meg úgy lesz, de a rosszlànyozàs kemény világ. Mind az ügyfélnek mind a kuncsaftnak. Nem véletlenül van, az hogy a kuncsaftok nagy része, sérült, beteg, érzéketlen, pszichopata ember. A lényeg amit gondolsz, az baromira nem az lesz.
szept. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fizess be egy órára. Ha elsőre elmész már a szopásnál, félóra múlva megdughatod rendesen.
szept. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor inkább masszázsra menj, testnek és léleknek is jó.
szept. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!