Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha nincsenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha nincsenek rendben a fogaim, akkor mehetek (igényesebb féle) lakásos prostihoz?

Figyelt kérdés

Fogaimat és állkapocs csontomat illetően vannak örökölt problémáim… Bonyolult és nagyon drága RENDESEN megcsináltatni, én pedig egyszer úgy szeretném, magánban, hogy tökéletes legyen. Ha olcsóbb megoldással csináltatnám meg, akkor nem lenne tökéletes, csak valamivel jobb mint most és utána már viszont extra bonyolult lenne rendesen megcsináltatni.


Nem vagyok annyira rossz pasi, 1-2 alkalommal már elhívtak randizni lányok, de gyorsan elhaladtam hogy nem keresek barátnőt és el futottam (vagy ilyesmi, elég gáz volt), mert társaságban alig merem kinyitni a számat…


Viszont lassan 25 leszek és még szűz vagyok… Leszek vagy 28-29 mire rendesen meg lesz csinálva a fogsorom, ha szerencsém van.


Szerintetek így elmehetnék egy igényes lakásos prostihoz, vagy elküldene? Nyílván csókot meg kölcsönös orált nem akarnék.



2023. jan. 2. 22:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért küldene el? Fizetsz neki…
2023. jan. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mehetsz
2023. jan. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1.


Az összes írja, hogy “légy kedves és ápolt”… Valakinek ez már az ápolatlanság / igénytelenség kategória.


Valamint jó sokakat elküldenek / nem várnak, akkor sem ha fizetnek.

2023. jan. 2. 22:43
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl reagálod a fogproblémádat?
2023. jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#4.


Nem. Volt fogorvos aki azt mondta, hogy még soha nem látott ilyet… Sajnos ezzel is rombolta az önbizalmam.

2023. jan. 2. 22:46
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem büdös a szád és figyelsz a szájhigiéniádra akkor nem lesz baj.
2023. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Menj el prostihoz és ha nagyon gáz, akkor azt megtudod.
2023. jan. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#7. De egy annyira kellemetlen szituációt, hogy egy prosti elküld és nem tud elvállalni, azért nem szívesen élnek meg.
2023. jan. 2. 22:56
 9/16 anonim ***** válasza:
98%
#8 hát, pedig jót tenne neked az is, ha elküldene, mert attól is csak bátrabb lennél, mert rájönnél, lenne tapasztalatod róla, hogy azért mert ilyen visszautasítás történik megy tovább az élet, nem lesz senkinek semmi baja.
2023. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én azt látom hogy egyre több embernek rosszak a fogai és nem azért mert igénytelen az ember, hanem mert nincs rá pénzük normálisan megcsináltatni.

Átérzem a helyzeted mert voltam én is ebben a helyzetben.

Mikor megtörtént a baj és elmentem a dokihoz hogy megcsináltassam, olyan árat írt nekem hgy hónapokon át kellett gyűjtenem rá.

Egy ismerősöm fogsorát több mint egy közel egy millióért rakták rendbe.


De ha rendszeresen mosod és/vagy nem kérsz csókot, máshol amúgy tiszta vagy, akkor szerintem nem lesz baj.

Menj el nyugodtan.

Jobb minthogy itt gyötröd magad és az is lehet hogy az illetőt nem is fogja zavarni annyira mint téged.

Egy próbát megér.

2023. jan. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!