Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha nincsenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha nincsenek rendben a fogaim, akkor mehetek (igényesebb féle) lakásos prostihoz?

Figyelt kérdés

Fogaimat és állkapocs csontomat illetően vannak örökölt problémáim… Bonyolult és nagyon drága RENDESEN megcsináltatni, én pedig egyszer úgy szeretném, magánban, hogy tökéletes legyen. Ha olcsóbb megoldással csináltatnám meg, akkor nem lenne tökéletes, csak valamivel jobb mint most és utána már viszont extra bonyolult lenne rendesen megcsináltatni.


Nem vagyok annyira rossz pasi, 1-2 alkalommal már elhívtak randizni lányok, de gyorsan elhaladtam hogy nem keresek barátnőt és el futottam (vagy ilyesmi, elég gáz volt), mert társaságban alig merem kinyitni a számat…


Viszont lassan 25 leszek és még szűz vagyok… Leszek vagy 28-29 mire rendesen meg lesz csinálva a fogsorom, ha szerencsém van.


Szerintetek így elmehetnék egy igényes lakásos prostihoz, vagy elküldene? Nyílván csókot meg kölcsönös orált nem akarnék.



2023. jan. 2. 22:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
pontosan mi van a fogaddal, hogy ennyire rossz a helyzet szerinted? anonim oldal, elmondhatod
2023. jan. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Eleve kevesebb fogam van mint ami normális és azok is később nőttek ki… Nem jó sorrendben vannak, nem úgy ahogy másoknak. Ezenkívül kuszák, a formájuk sem szép, a valamelyik kisebb mint kéne, valamelyik meg nagyobb… De a legrosszabb az, hogy nagy közök vannak köztük.

Hídhoz is előbb fogszabályozó kéne, hogy normális legyen. Az implantátum a legjobb megoldás fogszabályozás után, de implantátumot meg oda beültetni nem olyan egyszerű ahol sosem volt fog. Erre még rájön az is, hogy túl vékony a csontom, nem lehet csak úgy beültetni implantot. Már csak az egésznek a megtervezése is egy nagyon profi (és drága) fogorvost igényel…. A fogszabályozás az csak párszázezer forint, de a jó minőségű implantátumnak az ára 2021-ben gyártótól és típustól függően 200 000 – 350 000 forint körül volt darabja és nekem nem egy kell. Akkoriban a fogpótlás 380 000 volt egy fog esetén, mindennel együtt.


Szóval az én esetemben jó sok millió forintról van szó…


Egyszer már összegyűjtöttem több milliót, de anyámat kellett ki segítenem, persze meg ígérte hogy majd ad valamennyit vissza, de pár év eltelt és nem így lett. No mindegy. Remélem, majd szerencsésen alakulnak ezek a dolgaim…

2023. jan. 3. 00:16
 13/16 A kérdező kommentje:

Bocs az elírásokért, már nagyon álmos vagyok…

Jóéjt mindenkinek!


Majd holnap csekkolom a válaszokat!

2023. jan. 3. 00:18
 14/16 anonim ***** válasza:
#8 Pedig a "csajozás" gyakran jár "nem szivesen élném meg" érzéssel. Jobb ha edzel rá! Egyébként igy látatlanban nehéz elképzelni ekkora deformitást. Tegyél ki (esetleg küldj) képet amin látszik.
2023. jan. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem rohadtak, bocs hogy így fogalmazok, és nem az látszik rajtad hogy nagyon ápolatlan vagy, akkor nem hiszem hogy ez akadály lenne. Öltözz fel normálisan, legyen tiszta a kezed stb, legyél jó illatú.

Nem fog elküldeni.

2023. jan. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha a lakásos elkuld akkor menj útszélihez. Az biztos nem küld el és olcsóbb is. A különbözetet meg elteszed a fogaidra. Ja meg azért az 5 percert am sem érdemes túl sokat fizetni:)
2023. dec. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!