Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alacsony, sovány nőnek én már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony, sovány nőnek én már “nagy” lennék?

Figyelt kérdés
Péniszméretre gondolok. Eddig csak magasabb és teltebb nőim voltak. Nem volt panasz a 17 cm-re. Pl egy 160 cm-es, kb 50-55 kg-os, sovány nőnek én nagy lennék szex közben?
szept. 8. 20:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem értitek, itt az a lényeg hogy benyögje hogy neki mekkora faxa van.

Semmi más nincs ebben és hagyjátok az idétlenkét , úgyse csajozik mint a többi azok akik itt méregetik csak.

szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
78%

155cm alacsony vagyok, mellé 45kg.

A pasimnak 20/5 a szerszáma és pont kellemes.

szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

CSak azok írkálják itt ki meg kérdezgetik a méretet akik nem tudnak szexelni valami miatt és valamire rákell fogni hogy ez miért nem megy nekik.

A méretre a legkönnyebb ráfogni, mert mégse írhatja azt hogy nem meri.

Mert ha valaki szexel akkor azt érzi és tudja hogy az vagy jó vagy nem, de azt ne itt kérdezze meg.

Neked is azt mondom kérdező, hogy próbáld ki és megfogod tudni.

De ha nem leszel jó az első csajnak nem kell elkeseredni, majd a következő lehet hogy azt mondja hogy te vagy az isten neki.

Ennyi.

szept. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

#13: a gyk azért van h merjünk kérdezni. Ok?


A többi, értelmes kommentet köszönöm. Megyek kipróbálom ;)

szept. 9. 17:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!