Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alacsony, sovány nőnek én már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony, sovány nőnek én már “nagy” lennék?

Figyelt kérdés
Péniszméretre gondolok. Eddig csak magasabb és teltebb nőim voltak. Nem volt panasz a 17 cm-re. Pl egy 160 cm-es, kb 50-55 kg-os, sovány nőnek én nagy lennék szex közben?
szept. 8. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Alacsony IQ-d miatt én jobban szoronganék a helyedben. Tegyél a társadalomnak egy szívességet, a farkadat, legyen az akármekkora, hagyd parlagon, esetleg csak zsebhokizz vele, de a csajokat messze kerüld el, hogy véletlenül se legyen gyereked. Az alacson IQ könnyen lehet, hogy örökletes.
szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Mi? Semmi köze a magasság ak meg a sulyhoz, hogy ki mennyire tag vagy epp szűk.. Sőt az én tapasztalataim az, hogy alacsony sovány nők kozott meg több volt a tagabb is sajnos.
szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj fogalmad sincs a csajok biológiájából, inkább kevés vagy hozzájuk. Nem méretben, hanem agyban.
szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Simán befér nekik szisszenés nélkül. Ha nem szoronganak előtte akkor befér az öklöd is oda higgy nekem.
szept. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
160 cm 50-55 kg nem sovány. Az egészségesen vékony. Én ennél alacsonyabb vagyok és nem lenne túl nagy. Volt bennem 21 centis is, na az már fájt :D
szept. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A végére csak megjöttek a normális kommentek..
szept. 8. 21:21
 7/14 anonim ***** válasza:
43%
160 cm 55 kg vagyok. 17 cm tövig befér.
szept. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
22%
#5 Csak ellazulni vagy képtelen. Ennyi volt a titka.
szept. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Én pl 176cm vagyok és 85kg, nem vagyok kövér, kicsit teltebb, de nem kövér, viszont magas vagyok. Páromnak a 17 centis farka eléggé szokott fájni amikor tövig bennem van… de pl a 152 centis unokatestvéremnek a 19 centis farok simán bement mindenféle gond nélkül…
szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jönnek az értelmes kommentek, köszönöm!😊
szept. 8. 21:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!