Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, Ti bele mennetek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, Ti bele mennetek egy ilyen kapcsolatba? L19

Figyelt kérdés

Roviden annyi hogy tancos vagyok, ballet intezetben tanulok es viszonyom van a tanarommal aki 36 eves. 5 honapja vagyunk egyutt, es mar 1 honapja felhozta az otletet h legyunk nyitottban, foleg az en reszemtol. Marmint randizzak mas pasikkal is de a tudtaval es ha lehet akk szamoljak be neki rola.

Kicsit kink a dolog, eloszor nekem is too much volt.

Elmondtam a baratnomnek es tokre kiakadt, foleg miutan mindent elmondtam. Szerinte kicsit beteges es le kellene lepnem, de nekem ez most megfelel.

Gaz ez a dolog?


szept. 7. 23:11
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
75%

Kedves kérdező. Ne haragudj, de a leírtak alapján ez a férfi nem akar téged, mint társad, hanem szexuális segédeszközként kezel.


Én nem kérnék ilyet egy lánytól, akit szeretek.


Egyébiránt ez egy baromi erkölcstelen dolog, mert hatalmi viszonyban áll veled szemben, konkrétan egyébként bűncselekmény is.


Én a helyedben kilépnék ebből a számomra egészségtelen kapcsolatból. Úgyis véget fog érni, és az a kérdés, hogy miként. Természetesen tégy a belátásod szerint.


31f

szept. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
50%

Nem te vagy neki az egyetlen az tuti. Tudod egyáltalan van e családja? Lehet már feleség, gyerek várja otthon...

Egy szexuális tárgy, segedezköz vagy neki, hogy kiélje a vágyait. Ha neked ez így jó akkor csináld.

Hosszú távon ne tervezz vele...

szept. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!