Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, Ti bele mennetek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, Ti bele mennetek egy ilyen kapcsolatba? L19

Figyelt kérdés

Roviden annyi hogy tancos vagyok, ballet intezetben tanulok es viszonyom van a tanarommal aki 36 eves. 5 honapja vagyunk egyutt, es mar 1 honapja felhozta az otletet h legyunk nyitottban, foleg az en reszemtol. Marmint randizzak mas pasikkal is de a tudtaval es ha lehet akk szamoljak be neki rola.

Kicsit kink a dolog, eloszor nekem is too much volt.

Elmondtam a baratnomnek es tokre kiakadt, foleg miutan mindent elmondtam. Szerinte kicsit beteges es le kellene lepnem, de nekem ez most megfelel.

Gaz ez a dolog?


szept. 7. 23:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne minket kérdezgess, magaddal kéne őszintének lenni, és biztosan tudni, hogy mi esne NEKED jól.

Ha úgy érzed, hogy neked ez nem fér bele, akkor mondj nemet, ne legyél megalkuvó.Sokkal jobbat is kaphatsz.

Ha meg érdekel, akkor csináld.

Nekem ez nem kéne, de te tudod.

szept. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%

gaz, too mutch, kink, tokre...Mintha a baratkoztot neznem. Kimaradt a basszus meg meg egy ilyen par menci beszolas.

Ennyi esszel rudon is tancolhatnal.

Neked ez most meggfelel? Akkor mi a baj ? Dugasd tovabb magad az apu korabeli tanarral. Majd cuckoldba nyomjatok...

szept. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De eloiteletes vagy 5 Mondat utan... rogton buta es ribi lettem mert nem ugy beszelek mint egy irodalom bolcsesz? Mi az a cuckold?
szept. 7. 23:33
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Az a tata egy szexuális ragadozó minden diákját megrakja de na nagyon buta kislány. A tata ráadásul arra izgul hogy mással szexel az unokája 🤣🤣
szept. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
27%
ma 23:33 5 mondatbol mar sejtem, h te se vagy kulomb a legtobb csajnal sajnos. A cuckold valami olyasmi, hogy dug majd az uj pasi a tanr meg veri ratok. Vagy beszal o is es mehet a gruppen XD
szept. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
ma 23:35 Tata az any.d picsaja. En is 36 vagyok. De teny, hogy egy 36 eveshez nem egy 19 illik. Es lassuk be fejben sem erett a holgy.
szept. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
különb*
szept. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%

Nekem inkább az a durva hogy a tanárja dugja a tinilányt


Milyen rohadék már a saját diákjaira menni


Szerintem másnak nm is kellene csak hatalmi viszonyt kihasználja a retek

szept. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
19 vagyok, nem tinilany. Onallo, dolgozok suli mellett. 36 nem papa. Irigy, frusztralt kisfiuk vannak itt.
szept. 7. 23:57
 10/22 anonim ***** válasza:
70%

Nem vagyunk irigyek csak hatalmas lúzer aki a saját diákját dugja meg.


Nem azért a diákja hogy dugja, de látszik is cuckold fétises nyomi


Te meg nagyon buta

szept. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!