Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, Ti bele mennetek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, Ti bele mennetek egy ilyen kapcsolatba? L19

Figyelt kérdés

Roviden annyi hogy tancos vagyok, ballet intezetben tanulok es viszonyom van a tanarommal aki 36 eves. 5 honapja vagyunk egyutt, es mar 1 honapja felhozta az otletet h legyunk nyitottban, foleg az en reszemtol. Marmint randizzak mas pasikkal is de a tudtaval es ha lehet akk szamoljak be neki rola.

Kicsit kink a dolog, eloszor nekem is too much volt.

Elmondtam a baratnomnek es tokre kiakadt, foleg miutan mindent elmondtam. Szerinte kicsit beteges es le kellene lepnem, de nekem ez most megfelel.

Gaz ez a dolog?


szept. 7. 23:11
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem cuckold fetises, megneztem mi az, csak nem monogam es nem erolteti ram sem ha nem akarom.
szept. 8. 00:11
 12/22 anonim ***** válasza:
54%
Értem nyilván többi diákjára is rámegy
szept. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ha neked ez most megfelel, akkor mi a kérdésed? Élvezd az életedet!
szept. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Azt mondod, nem monogám, de közben "főleg az én részemről". Hogy kell érteni, hogy főleg??


Szerintem teljesen mindegy, hogy nekem mihez lenne kedvem, és nem is értem te miért mástól kérdezed, hogy neki lenne-e kedve ehhez!! Csak az a lényeg, hogy neked van e kedved ehhez!



Szerintem szexi, ha a kapcsolat minősége olyan, amilyenre én vágyom és ő nem foglalkozik más nőkkel. De te nem ezt írtad, hanem azt, hogy "főleg". -.- Így hogy döntse el az ember, hogy ő belemenne-e, amikor konkrétan nincs is meghatározva, hogy mit értünk a dolog alatt?

szept. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál az is a cuckold egy fajtája. Ezt néha mi is játszuk a partneremmel a hármas szex mellett.

Nem rossz dolog, van hogy elmegy és küld képeket, videókat.

Mikor haza jön egyszerűen meg vagyok érte őrülve úgy kívánom ilyenkor.

Az első és legfontosabb, hogy beszéljétek meg ki mire vágyik pontosan, és kinek mi fér bele.

Az biztos, hogy ezekhez a játékokhoz fel kell nőni és mindent a helyén kezelni.

Szabályokat hozni és ahhoz tartani magatokat.

szept. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Igen gáz.
szept. 8. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
💀gatya
szept. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán nem gáz. Ne vedd figyelembe ezt a sok alaptalan irigységet.

Ne mások értékrendje szerint akarj élni mert egy idő után megőrülsz, bármit teszel mindig lesznek akik kritizálnak majd érte. De nem mások fogják leélni az életedet!

Sztem nyugodtan próbáld ki a dolgot és majd azután is ráersz dönteni h tetszik vagy nem ez az egész.

szept. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
30%
A #18 teljesen jól leírta. Ne úgy élj ahogy mások elvárják tőled mert soha nem leszel teljesen boldog. Ha így jól érzed magad akkor semmi gond.
szept. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gáz, de ez a Te életed, Neked kell hogy megfeleljen. Ha élvezed, csináld nyugodtan ameddig jól esik. Egyszer élsz :)
szept. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!