Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, ha egy lány elsírja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy lány elsírja magát szex közben?

Figyelt kérdés
Egy ideje többször előfordul, hogy a párom simán szex közben vagy miközben nyalom elkezd sírni. Rákérdeztem és csak megnyugtatott, hogy minden rendben. 25/F

szept. 7. 16:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha esetleg van feldolgozatlan traumája, elképzelhető, hogy tudatalatti, akkor lehet amiatt. De ez csak egy tipp, a tapasztalataim alapján. Lehet mástól is, ezt csak ő tudná, persze ehhez kéne önismeret is.
szept. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ,hogy kínjában,vagy örömében sír.
szept. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ez így elég kevés info, de hogyha szigorúan csak a kérdésre akarok válaszolni:

Nem, nem normális.

Vagy valami lelki problémája van, ami ilyenkor a felszínre tör, vagy úgy nyalsz, mint egy isten, egyik esetbe sem fut bele az ember minden sarkon.

szept. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tapasztalatlan a szexben, de ilyet még nem láttam. Örömkönnyeknek tűnnek és elvileg azok is, de kíváncsi voltam hogy ez egyedi eset-e.
szept. 7. 16:17
 5/16 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, lehet az is, nekem is volt, bár ritkán.
szept. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy ilyen barátnőm akinél ugyanez volt. Szex közben időnként csak úgy elsírta magát. Elmondása szerint semmi baja nem volt, önmaga sem tudta megfogalmazni hogy miért sír. Igazából sosem volt bajunk ebből, szóval egy idő után nem foglalkoztam vele. Persze nem minden alkalommal volt ez.

Ki ért a nőket? 😅

szept. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Basszus ennyire rosszul csinálod?
szept. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Ismeretem egyszer egy pszichológus csajt az folyton sírt dugás közben folyamatosan csöpögtek a könnyei az arcomra"


Id:

Bögöcs(Szabó Simon)

Megdönteni Hajnal Timeát (2014)


😆😆😁

szept. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

[link]

14:08 perctől..

😁😆

szept. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
No offense, de elég szar filmízlésed van, utolsó. :D
szept. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!