Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mióta abbahagytam a fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta abbahagytam a fogamzásgátlómat azóta nagyon kívánom a szexet, de sztem nem normális szinten?

Figyelt kérdés
Az a problémám h gyógyszer után iszonyatosan kívánom a szexet, leginkább a termékeny napokban. De ez már nagyon zavaró számomra, szeretem a férjemet de ebbe az időszakba, nincs olyan pasi akivel ne tudnám elképzelni, egyszerűen mint aki megbolondul. A férjem benne van a dologba mindig, de sokat van távol, meg a munkáink miatt nem mindig sikerül összehozni. Ha együtt vagyunk olyankor minden nap akkor elvagyok, nem olyan gáz, de ha egy nap is kimarad akkor kezdődik ez a sz,ar, mintha nem is én lennék. Huszonéves koromban nem volt így az egekben a libidóm. Pár hónap és 37 leszek, bevallom h még kis szégyenérzet is van bennem h bassz,us nem bírok magammal. Már úgy érzem h valami bajom van hormonálisan v nem tudom, de emiatt elmenni az orvoshoz szégyellnék. Tényleg megnehezíti a napjaimat. Volt vki hasonló cipőben? Normális ez az egész?

aug. 25. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Most biztos rengeteg privátot fogsz kapni férfiaktól akik örömmel enyhítenének a problémádon, de ne foglalkozz velük

Először is javasolnám hogy a szégyenérzetet próbáld meg elhagyni, mert könnyen lehet hogy táplálja ezeket a fantáziákat.

Emberek vagyunk, olyan emberi érzelmekkel/impulzusokkal amikről nem feltétlen mi tehetünk, nem mi kontrolláljuk


Feltételezem a gyógyszer szedése alatt ennek az ellentétét tapasztaltad valamilyen szinten, most pedig az abbahagyása után a hormonok amiket modulált bizonyos irányba, az ellenkező irányba változtak. Az a tippem hogy idővel rendezi magát a hormonrendszered és minden visszaáll normálisra

aug. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen kaptam pár privátot valóban, már bánom h ebben a kategóriában tettem fel a kérdést...

köszönöm a válaszod, amikor szedtem akkor is volt libidóm, olyan heti 2,3 alkalom elég volt. Egy éve hagytam abba és a gondom fokozatosan jött elő. Kb 5 hónapja kezdődött és azóta tart, így nem hinném h könnyen elmúlik. Iszonyúan zavar. Már arra is gondoltam h mivel lassan 40 leszek, menopauza jön stb, előtte még beindul minden erősen és utána hagy alább...

aug. 25. 14:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Emiatt ne érezd rosszul magad.

És ha az orvoshoz szeretnél fordulni ezzel a problémával, ott sem kell szégyenkezned.

Én is voltam már emiatt az orvosnál, számomra nem volt kellemetlen a helyzet.Komolyan vette a problémát és adott pár tanácsot hogy mivel tudom ezt enyhíteni.


De bárcsak az én párom is így kívánná a szexet!

aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én imádnám ha a feleségem ilyen lenne. :D
aug. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%
sokan imádnánk, aztán meg menekülnénk mert nem bírnánk veled 😂😂 tanácsom: masztizz, vagy tarts szeretőt. aki megtud nevetteni azzal jó lesz a szex is. 😉
aug. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!