Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez másnál is van? Normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez másnál is van? Normális?

Figyelt kérdés

Szóval ha a páromnak mélytorkozok intenzívebben akkor utánna szokott fájni a torkom 1 vagy 2 napig.

Mással is előfordult ez már?

23l



aug. 31. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Igen ez normalis. Ne told annyira mellyre.
aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Miért ne tolja? Farokméret kérdése a hatás.
aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális, mivel erős mechanikai hatás éri a torkod.
aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szóval mindhatjuk károsnak?
aug. 31. 22:27
 5/10 anonim ***** válasza:
van rá valami technika.. bár nekem sose sikerült.. 😅😂
aug. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem károsnak nem káros, de ettől még zavaró és van ilyen.


Én azt javaslom, hogy inkább tegyél meg olyanokat a száddal, amit még nem próbáltál. Nyelveddel, vagy kis szívással tudsz olyan "csodát" tenni, amitől a pasid el fogja felejteni a túlértékelt mélytorkozást.


Az én tapasztalatom ez. Lehet csak rám való tekintettel, de baromi ritkán kéri ezt a párom. Tán 2x csináltuk, akkor is csak azért, mert mondta, hogy a kíváncsiság hajtja, mert neki még soha sem.


Aztán persze lehet én nem vagyok benne tehetséges és ezért preferál más orális élményeket, melyekben jobb vagyok. (ezt mondjuk inkább az exekre írtam már, mert jelenlegi párommal úgy gondolom kellően őszintén beszéltünk erről is és képben vagyok)

aug. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Valljuk be , a torok nem ara való , hogy péniszeket fogadjon be , ahogyan a popsi lyuk sem azért van .
szept. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Anyukád mit mond?
szept. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak a popsilyuk🥰
szept. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 az is kellemetlen utánna😅
szept. 1. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!