Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire igaz az a sztereotípi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az a sztereotípia, hogy az angol nők csúnyák?

Figyelt kérdés
Vagy hogyan jellemeznétek legjobban az angol nőket?

szept. 6. 22:45
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
60%

[link]


Azért Emma watson nagyon messze van a kiemelkedő gyönyörű nőtől :D

Ráadásul ez egy db nő aki nagyon híres

A nem híres angolokat láttad már?

szept. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
#9 Kate Moss és a húga Lottie Moss.
szept. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

[link]


Na kate moss meg aztán olyan messze van a klasszikus szép nőtől hogy le sem tudom írni :D

szept. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

#13 Most ezt lehet folytatni, itt van a nő akit te linkeltél:D


[link]



Kate Moss már öregebb, de ezek a képlinkelgetések nem támasztanak alá semmilyen statisztikát, az ugye megvan?


Az a gond, hogy Európában is már nagyon nagyon régóta kevert etnikumok vannak, te nem vagy 100%-ban magyar, ahogy én sem. Visszalehetne menni az időben látnál olyan ronda szláv nőket csak néznél.

szept. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Hat és ezzel a képpel mit bizonyítasz? Lol

Ugyanúgy nez ki


De én is magyar vagyok teljesen, rólad nem tudom hogy voltak e máshonnan felmenőid.


A világon nincs olyan ország ahol van genetikai határ, nem attól lesz valaki 100-ig magyar vagy cseh vagy akármi.


Olyan kva nagy keveredés nem volt globálisan, különben nem nézne ki ennyire különbözően a sok alrassz.

Kate moss fiatalon is karakteres volt ráadásul kva alacsony, szakmabeli ismerősöm sem érti hogy miért lett ekkora név.


Én ismerek nagyon sok modellt és abszolút kelet Európából jön a legtöbb Európán belül.


Azt meg remelem nem akarod megmagyarázni hogy itt kelet közép Európában nekünk nagyon hasonlóak a felmenőink mint a brit szigeteken remelem :D


Nézz már meg orosz nőket akar instan meg ukránokat, hogy arányaiban milyen nők vannak ott, majd nézd meg az angolokat, németeket, franciákat…..


Egetrengető a különbség


Azt meg soha nem mondtam hogy nincs csúnya szláv nő könyörgöm.

Itthon is kva sok az átlagos, átlag alatti….

szept. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

# Pont annyit bizonyítok vele, mint amennyit te a másikkal. Nem ugyan úgy néz ki, közel sem. Kb mint egy átlagos mancika néni egy belvárosi titkárságon. Persze ugye ez is szubjektív dolog.


Szerencse, hogy nem szakmabeli ismerősöd döntötte el, hogy Kate Moss nagy modell legyen-e vagy sem. :D



"Olyan kva nagy keveredés nem volt globálisan, különben nem nézne ki ennyire különbözően a sok alrassz."


Annyira nagy nem volt, de olyan kicsi sem, hogy mindent fekete-fehérben lehessen megállapítani.


"Én ismerek nagyon sok modellt és abszolút kelet Európából jön a legtöbb Európán belül."


Megint csak nem releváns, hogy te kit ismersz. Az eredeti kérdés arról szólt, hogy az angol nők csúnyák, nem arról, hogy szebbek-e a szláv nők. Én pedig azt akartam megkérdőjelezni, hogy az angol nők rondák-e, ami így egyben kijelentve egy sztereótípia, és nem igaz. Lehet nem annyira szépek, mint mondjuk az oroszok, de ez attól még pont nem releváns, és egyben szubjektív is.


"Azt meg soha nem mondtam hogy nincs csúnya szláv nő könyörgöm."


Mint ahogy én sem, hogy az összes angol szép, mégis próbálod megkérdőjelezni.


Mondjuk olyantól, ilyeneket ferdít minthogy Emma Watson "az egy db nő aki nagyon híres" nem várom el az értő olvasást. Na szép napot pajti!

szept. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

A pajtid nő egyébként, de sebaj


A szakmabeli ismim kitermelt már vagy 120 modellt itthon akik dolgoztak külföldön, bár nem kell ügynökség tulajnak lenni ahhoz hogy lásd hogy kate moss se nem szép, se nem magas.



Átlagos Manci néni egy belvárosi titkárságon. 😂😂😂

Erről szeretnék képet látni.


Sajnon annyira árad a frusztráció már ebből a Manci nénizésből, hogy nem is akarok tovább reagálni.


Valószínű beakadt neked egy angol felnőtt filmes.


És DE az angol nők átlagban sehol nincsenek a kelet európai nőkhöz képest átlagban.

Hülye aki nem ismeri el

szept. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

[link]


Átlagos mancika NÉNI


Imádom hogy bármeddig képesek elmenni az emberek csakhogy levezessek a feszkot


Még egy ilyet is be mernek írni 😂😂

szept. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

#17 Sejtettem, hogy nő vagy, attól még pajti maradsz nekem, ha az értő olvasás nem megy továbbra sem😄


Kerültek olyan szintre, mint Kate Moss? Mert Kate valószínűleg többet ért el ebben a bizniszben, mint az “ismid” modelljei.


A szépség egyébként szubjektív, a csaj akit linkeltél nekem egy agyonretusált, túlértékelt átlagos nő.


Neked Kate Moss nem szép, rendben, szerencsére a többségnek azért erről más a véleménye. Ezt mi sem bizonyítja, hogy azt se tudtam ki ez a sláv csaj, a nevét most sem tudom, te viszont tudtad ki az a Kate Moss.


Még mindig nem ez volt a kérdés, hogy az angol nők szebbek-e, mint az európaiak😂Annak ellenére, hogy én találkoztam jóval szebbekkel, persze ez sem releváns.


A manci nénizésben maximum annyi frusztráció lehetett, és csak annyi, mint a te kezdő cinikus kommentjeid, ami ráadásul nem is cáfolta az állításom, se nem volt köze az eredeti kérdéshez.

szept. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

"Neked Kate Moss nem szép, rendben, szerencsére a többségnek azért erről más a véleménye."

Ez melyik többség? Álmaidban gyülekező marslakók serege? :D

szept. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!