Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire igaz az a sztereotípi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az a sztereotípia, hogy az angol nők csúnyák?

Figyelt kérdés
Vagy hogyan jellemeznétek legjobban az angol nőket?

szept. 6. 22:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nem csunyak. Talan az angol ferfiak jobban mint a nok.

Sok szep angol not lattam mar!

szept. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagy százalékban randák, de ott is vannak jó nők!
szept. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Inkább a német nők csúnyák...
szept. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

[link]


Amúgy itthon is van rengeteg kifejezetten kva ocsmány

szept. 7. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
ma 04:50 Nem merem megnyitni :) Irja, hogy mielott tovabblepne...a google. Ki tudja, nehogy virus legyen :P
szept. 7. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
A Google azért nem hiszem hogy valaha bevállalja hogy vírust áraszt magából xd
szept. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
38%

Nem igaz, és Angliában amúgy is van már minden fajta etnikum. Az eredeti törzsgyökeres angol nők között is vannak szépek.


Emlékszem amikor Angliába költöztem akkor ettől féltem a legjobban én is, kellemeset csalódtam. Vannak hasonlóan szépek, vagy szebb nők ott mint a magyarok, és a stílusuk is más. Kedvesebbek, cserfesek, nyitottabbak.

szept. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
60%

Az hogy van rengeteg etnikum annak semmi köze az angol nőkhöz.

Egyszerűen belterjes nép, amiből nem születnek szép emberek….


Angol modell is alig van, amíg kelet Európából rengeteg kikerül

Meg ugye prosti is meg gold digger kva is. De ha drága pont a jó külső kell hozza.


Egyszerűen kelet Európában alakultak úgy a gének hogy szép nők szülessenek belőle. És hasonlítanak is egymásra fenotipusban. Erős csontozat, manuda szem, szép arányok, jó harmónia. Majd linkelek tipikus orosz/ukrán kinézetű nőt.


Aki nálunk szép, ok is szláv típusúak.


Ott van felt a linkem. Szinte torz. Bár ő pont ír, de genetikailag nyilván alig van eltérés.

A brit szigeteken rengeteg az ehhez hasonló külsejű nő.

szept. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Tessek ez tipikus szláv női arc

Mutatsz nekem ilyen tőzsgyökeres angol nőt, utalok neked 1000 dollárt :D

szept. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Akkor először definiálni kellene az "Angol" szó fogalmát. Vannak olyanok akik már több generációra visszamenőleg angolok. Szóval ők is angolok, hiába más az eredeti származásuk.


Persze értem én, hogy mit értesz angol nők alatt, de náluk is találni nagyon szépet. Az, hogy linkeltél egy képet valakiről, pont nem támaszt alá semmit. Erre adok egy Emma Watson kártyát például.


Ez meg, hogy kevesebb modell van náluk, tudnál linkelni egy forrást kérlek? Kate Moss a világ egyik leghíresebb modellje, és mellette van számos híres még.

szept. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!