Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » LÁNYOK! Tényleg volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Tényleg volt már olyan hogy megkínáltátok a puncitokat kígyóuborkával vagy ez csak sztereotípia???

Figyelt kérdés

aug. 7. 15:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
1x próbáltam, de szigoruan gumit huztam ra. Nem nagy sztori.
aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Aha, volt.😄
aug. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1* Köszönöm a válaszod!😉
aug. 7. 15:20
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
1 miert nem volt jo? :-D
aug. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4* A kérdező vagyok!

Talán mert nem volt meg az igazi kontakt,a lökések amikor úgy érzi 1 nő hogy tényleg basszák...

aug. 7. 15:24
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Kipróbáltam, többször is, egy vastagabbal és egy vékonyabbal (banánnal is volt, gondoltam, miért ne lenne ezzel is). Nekem sem volt jó. Kígyóuborka, nem vártam meg félig megrohadni, kemény volt, masszív, és nedvesedbe sem csúszik túl jól az ubinak a héja véleményem szerint. Méretileg jó volt, azt elfogadnám, de még egyszer soha többet, elég volt az a két alkalom próba gyanánt.
aug. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6* Köszi a hozzászólást!😘
aug. 7. 15:28
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Meg lehet hideg is volt az ubi. 😄

Szivesen, 4es voltam 😄

aug. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Igen volt.
aug. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9* És milyen volt? Neked bejött?
aug. 7. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!