Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire igaz az a sztereotípi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az a sztereotípia, hogy egy férfi szinte bárkit megdugna? Ilyen a többség vagy inkább csak a férfiak kisebbsége ilyen?

Figyelt kérdés
Mert ez nem igaz rám. Bejöttem egy csajnak nekem nem tetszett annyira, elmentem hozzá és nem állt fel.
2023. jún. 15. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Egy FÉRFI semmiképpen sem.
2023. jún. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"nekem nem tetszett annyira"

Na ez a kulcs. Ha nem tetszett, akkor a tested sem fog úgy reagálni.

Nem lehetetlen, hogy egy neked nem vonzó csaj úgy nyúljon hozzád, hogy fel tud izgatni, de ha olyan nővel vagy együtt akinek a látványa már beindít, annak elég adnia két puszit és már bevetésre kész vagy.

Emiatt a mondás, hogy a férfiak mindenkit megdugnának, így szó szerint nem állja meg a helyét. De abban a formában, hogy minden kedvére való partnert ágyba vinne, az már fedi a valóságot.

2023. jún. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Rám nem igaz. És itt nem arról van szó, hogy tetszik vagy nem, hanem hogy megvan-e köztünk legalább a szimpátia, a bizalom és a vágy.

Egyszer voltam egy olyan nővel, aki amúgy "nem az esetem", de belememtem, mert kegyetlenül fel tudott izgatni már írásban is. Találkoztunk és egy őrületesen jót szexeltünk.

Nekem azóta fontosabb a kémia, mint a külső. Lehet akármilyen bombacsaj valaki, ha nincs meg köztünk ez a kapocs.

31F

2023. jún. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2 Értem akkor valszeg nem velem volt a gond. Gyanakodtam impotenciára és remélem nem ez a helyzet. Kétszer jártam így, mindkettőnél laza kapcsolat volt a cél, mert nem igazán tetszettek, de nyitottak voltak erre. Mindketten tök kedvesek voltak és mindent megtettek azért, hogy élvezem, de elélvezni se tudtam, megsemmisülve éreztem magam. Azt viszont nem mondtam el nekik, hogy nem tetszettek annyira, mert nem akartam megsérteni őket ezzel.


Az a baj, hogy nem találok viszonzott vonzalmat akikkel komolyat is terveznék és emiatt nagyon szenvedek.

2023. jún. 15. 11:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két dolog kell: külsőre tetszen, valamint belsőre. Hiába néz ki valaki nagyon jól, ha a személyisége nem tetszik, és lehet valaki nagyon jófej, de ha a külseje gáz, akkor off.

Egyikből sem a tökéleteset keresem, de kell, hogy valami megfogjon a másikban

2023. jún. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Ez így nem igaz.

Úgy lehet igaz, hogy nincs az a nő, akit ne dugna meg rengeteg férfi.

2023. jún. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok ilyen.

Illetve sosem voltam. Fiatalon sem.

A nő, akivel szexre kerülhet sor, először is külsőre tetszen. Ez persze szubjektív, de az az én izlesem, ennyi. Sok nővel eleve ezért nem feküdtem le... nem tetszett a külső, még ha amúgy szimpatikus is volt.

A másik fontos dolog, hogy a külső után jön a belbecs jelentősége. Ez alól egyszer tettem kivételt, meg is bántam. Elkaptak az ösztöneim, mondjuk az alkohol és a nő is rátett...

Egy nő legyen intelligens, ápolt, kedves, humoros, kommunikatív, hűséges, és lehetőség szerint meglegyen a józan paraszti észe... nem kell pénz, őt diploma, stb.

Szóval megváltogattam mindig a lehetséges partnereket.

Nyilván tökéleteset SOSEM találtam, de nem is kerestem.

Olyat kerestem, aki leginkább passzol, akinél a legkevesebb kompromisszumot kell kötni.

Nem könnyű ezt megtalálni, de nem lehetetlen...

2023. jún. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Én sem dugnék meg bárkit, de ha nem lennék házas, akkor elég tágak lennének a határok, ami még beleférne.
2023. jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nem kifejezetten csunya a nő, akkor férfiak 98 %-nak nem lenne probléma szexelni vele.

Persze egyéni érzékenységtől függöen biztos van akinek nem megy ha nem tetszik neki a nő. És attól is függne, hogy általában milyen gyakran jut szexhez. Aki rendszeresen, az nem motivált, de aki évente egyszer-kétszer, vagy ritkábban az nyilván gond nélkül tudna szexelni.

2023. jún. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!