Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hízás- vagy hizlalás fétissel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hízás- vagy hizlalás fétissel hogy tudtok együtt élni?

Figyelt kérdés

Van akit vonz, ha a partnerét hizlalja vagy őt hizlalják?


Titokban tartjátok ezt? Vagy beszéltetek róla valakivel? Esetleg próbáltátok is?


F



szept. 6. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Tudtommal akik túlzottan át adják magukat a fétisüknek, legtöbbször egyedül maradnak és elvesztegetik az életben a valódi ígéretes kapcsolati lehetőségeket
szept. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

#1-es

Bár igaz, hogy egyesek, akik túlzottan a fétisükre koncentrálnak, nehezen tudnak szélesebb érzelmi vagy romantikus kapcsolatokat kialakítani vagy fenntartani, ez nem feltétlenül általános tapasztalat. Az, hogy valaki képes-e egészséges kapcsolatokat kialakítani, számos tényezőtől függ, többek között a kommunikációtól, az érzelmi kompatibilitástól és a kölcsönös tisztelettől. Ha a fétiseket a kapcsolat más aspektusainak kizárásával helyezik előtérbe, az megterhelheti vagy korlátozhatja a lehetséges kapcsolatokat. Sok ember azonban sikeresen egyensúlyozza ki személyes érdeklődési körét, beleértve a fétiseket is, egészséges, kielégítő kapcsolatokban.

Ez végső soron azon múlik, hogy mindkét partner mennyire jól kommunikál és tiszteletben tartja egymás igényeit és határait.

szept. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én imádok enni és hízni :) már jól meghíztam de nembírok leállni

Ha lenne aki támogat ebben már szerintem az ajtón se férnék ki.

Nagy pocakom van mint aki lassan megszül…

szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!