Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők véleménye érdekelne,ugyani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők véleménye érdekelne,ugyanis egy itteni "nő" szerint teljesen normalis,hogy puceran együtt alszik az öccsével, és a boxeret hordja,sztem ez beteg. Szerinte teljesen átlagos, más nők is szoktak ilyet,szóval tenyleg van ilyen?

Figyelt kérdés

aug. 31. 16:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Amúgy mit érdekel téged hogy más mit csinál vagy éppen hazudik, trollkodik.
aug. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
Sejtem ki lehet az, én is futottam már bele,de ki kell ábrándìtsalak,nem nő,csak egy kanos fiucska.
aug. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, kérlek olvasd el újra, és próbáld felfogni a kérdést.

Az érdekelne ez tényleg ilyen atlagos dolog,vagy csak én vagyok prűd.

Válaszoltál,de minek...

aug. 31. 16:21
 4/19 anonim ***** válasza:
31%
Meg tudnád mutatni, hogy melyik kérdésnél voltak ezek? Vagy privin keresztül beszéltétek meg ezeket?
aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%
Ha van is ilyen téged miért érdekel?
aug. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
Hatos,te nem tudsz olvasni? Leirta miért érdekli. Itt a banda fel a kérdést se bírja értelmezni,hogy tudna akkor választ adni?
aug. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
Azt nem tudnád megmondani, hogy ez mitől lenne betegség. Valójában csak nem tetszik neked, esetleg irigy vagy, és ezt probálod a betegség szóval palástólni.
aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Irigy? Mire?

Van nekem is nővérem,de soha nem vágytam arra,puceran egy ágyban aludjunk,vagy a boxerem hordja..

aug. 31. 16:39
 9/19 anonim ***** válasza:
43%
7. Te aztán biztos nem érted a kérdést.
aug. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%

Nem, nem hiszem, hogy normális lenne. Nekem húgom van, de még csak meztelenül sem látott engem, nem mutatkozok (pláne nem direkt!) előtte így.

Ha nem hazugság (lehet, hogy az, én nem tudom), beteg. Elég beteg, nem te vagy prűd.

aug. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!