Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ennyire tudatlanok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire tudatlanok az emberek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nevetséges amennyire elítélnek a női ideálom miatt.

Hol ott semmi természet ellenes nincs benne szerintem.

Legjobban azt szeretem amikor le pedofiloznak.... idióta barmok..

Hol ott fingja nincsen hogy mit jelent ez a szó.

És ezt megkapom a munkahelyen,ismerősöktől, közösségi portálokon...

Leírom az ideálom hátha mégis is bennem van a hiba.

Nekem nagyon tetszenek a fiatal ,fiatalos külsővel,aranyos arccal,vékony testalkattal,kis mellekkel megáldott lányok nekem ez az ideálom nem tudok vele mit tenni.

Főként ez nagyon igaz az Ázsiai hölgyekre emiatt nagyon vonzónak találom őket. Pluszban még ottvannak a jellegzetes Ázésiai jellem vonalak amik szintén nagyon vonzóak a számomra a különleges szemek,fül,fej,orr forma számomra ez a tökéletes összkép.

Öltözködésben meg

Kifejezetten tetszenek a cosplyek,egyenruhák,toppok,szoknyák,harisnyák.

Azt is gyakran megkapom hogy csak a kutyák játszanak csontokkal..

Itt egy példa arra aki nagyon tetszik és ha csak külső alapján kellene feleséget választani azonnal megkérném a kezét. :D

[link]

[link]

Elképsztően gyönyörű ez a csaj legalábbis szerintem.

Az meg hogy a foga olyan amilyen az egy + szexepil.

Simán 20+ korban én meg vagyok 28 éves.. hol van ez a pedofiliához könyörgöm..

Tény hogy fiatal a hölgy és annak is nézki de akkor sem fiatal annyira hogy ezt lehessen rám mondani miatta.

Meg az hogy a legtöbb Ázsiai nő fiatalnak nézki attól még nem az.

Sajnos valószínűleg csak álom marad az hogy egyszer egy ilyen Ázsiai nőm legyen mert nem engedhetem meg magamnak azt hogy ki menjek Ázsiai országokba párt keresni. Mind az anyagi helyzetem miatt mind az hogy robotolok mint a gép idő sincs rá és még a nyelvi nehézségek is ott vannak mivel én csak magyarul meg angolul tudok beszélni.



szept. 5. 01:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%

Ebben a médiának nagy sara van, hogy módszeresen, évek óta lepedofilozza címekben, szövegekben azokat, akik nemileg érett, menstruáló, fanszőrrel rendelkező, az esetek többségében egyébként is nemi életet élő lányokkal szexuális kapcsolatot létesítő felnőtteket. És a tömegmédiának hatalmas befolyása van a közgondolkodásra.

Pedig rohadtul nem ugyanaz, ha egy női testarányokkal, mellel, fanszőrrel, havi ciklussal bíró 16 évesre feláll, mint ha egy gyerektestű, szexuálisan tudatlan 6 évesre. Utóbbi ugyanis egy nagyon komoly pszichés betegség, és ha a beteg ki is éli a vágyait, akkor már súlyos bűncselekményt is követ el. A 16 éves lány esetében egyik sem igaz, akkor sem, ha a pasi 60.

szept. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

helyesen az első mondat vége:


* kapcsolatot létesítenek felnőttként.

szept. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy pedofil, ne vedd magadra, de 18 év alattival azért ne kezdj ki ha nem kapható rá, ők sem szeretik.
szept. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem pedo akkor miert gyerek kinézetu not akar magának?
szept. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
73%

#14

Az hogy úgy néz ki, meg hogy valóban gyerek, 2 külön dolog.

szept. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
39%

Ki ítél el? Senkit nem érdekel valójában, hogy kik tetszenek neked. Vagy nagyon hangoztatod? Nem kell.

Nekem a nagydarab pasik az ideáljaim, de szűk körömben tudják csak az emberek, mivel ismerték az eddigi párjaimat. Na és?


Valószínűleg túlmagyarázod az embereknek, hogy neked mennyire bejön, hiszen kisregényt írtál ide is.

szept. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!