Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ennyire tudatlanok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire tudatlanok az emberek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nevetséges amennyire elítélnek a női ideálom miatt.

Hol ott semmi természet ellenes nincs benne szerintem.

Legjobban azt szeretem amikor le pedofiloznak.... idióta barmok..

Hol ott fingja nincsen hogy mit jelent ez a szó.

És ezt megkapom a munkahelyen,ismerősöktől, közösségi portálokon...

Leírom az ideálom hátha mégis is bennem van a hiba.

Nekem nagyon tetszenek a fiatal ,fiatalos külsővel,aranyos arccal,vékony testalkattal,kis mellekkel megáldott lányok nekem ez az ideálom nem tudok vele mit tenni.

Főként ez nagyon igaz az Ázsiai hölgyekre emiatt nagyon vonzónak találom őket. Pluszban még ottvannak a jellegzetes Ázésiai jellem vonalak amik szintén nagyon vonzóak a számomra a különleges szemek,fül,fej,orr forma számomra ez a tökéletes összkép.

Öltözködésben meg

Kifejezetten tetszenek a cosplyek,egyenruhák,toppok,szoknyák,harisnyák.

Azt is gyakran megkapom hogy csak a kutyák játszanak csontokkal..

Itt egy példa arra aki nagyon tetszik és ha csak külső alapján kellene feleséget választani azonnal megkérném a kezét. :D

[link]

[link]

Elképsztően gyönyörű ez a csaj legalábbis szerintem.

Az meg hogy a foga olyan amilyen az egy + szexepil.

Simán 20+ korban én meg vagyok 28 éves.. hol van ez a pedofiliához könyörgöm..

Tény hogy fiatal a hölgy és annak is nézki de akkor sem fiatal annyira hogy ezt lehessen rám mondani miatta.

Meg az hogy a legtöbb Ázsiai nő fiatalnak nézki attól még nem az.

Sajnos valószínűleg csak álom marad az hogy egyszer egy ilyen Ázsiai nőm legyen mert nem engedhetem meg magamnak azt hogy ki menjek Ázsiai országokba párt keresni. Mind az anyagi helyzetem miatt mind az hogy robotolok mint a gép idő sincs rá és még a nyelvi nehézségek is ott vannak mivel én csak magyarul meg angolul tudok beszélni.



szept. 5. 01:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk legyünk őszinték, inkább néznek ki tizenötnek, mint huszonötnek.


Egyébként megnyugtatlak, valóban nem lesz ázsiai barátnőd. Elég sok ázsiai nővel vagyok közeli kapcsolatban (sok időt töltöttem a kontinensen), főleg japánokkal, koreaiakkal és thaiföldiekkel, és kifejezetten kerülik a hozzádhasonló embereket, akik szinte már fétisként kezelik őket. Akik megmaradnak a "loli" szinten és olyanokra verik, akik nagyon gyerekes arccal és alkattal bírnak. Az ilyen "thirst trap"-ekre jók, de sose kezdenének olyanokkal, akik ennyire rájuk vannak függve.

szept. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hát ma is tanultam valamit.

Nem voltam tisztában ezzel a kifejezéssel igy utána olvastam.

Hát azt kell mondjam fájdalmasan magamra ismertem.:D

Nem tudtam hogy erre allergiássak a Ázsiai nők.

Lehet túlságosan is általánositottam és a közösségi portálok miatt torz képet látok.

Spanom aki 24 éves együtt van egy 42 éves Vietnámi nővel aki kinézetre nagyon max 30 de inkább 28.

Neki sikerült bár nekem az valóban túl nagy kor különbség lett volna.

És én a fiatalabbakra pályázom.

De még mindig 20+ szerintem ez akkor sem probléma.

Azt is tudom hogy smink az rengeteget dob az ilyen thirst trap nőkön. De hát ami szép az szép azt meg kell hagyni.

Sok olyan nőt láttam már az Ázsiaiak között is akik szimplán nem jöttek be.

De simán van olyan hölgy is aki smink nélkül bejön.

Attól még a jellem vonások nem tűnnek el ha nem sminkel.

Hát viszont a kislányos pofi engem meg vesz ez igaz.

De mindig is ez volt a zsánerem.

Egy nőnek én elsőre az arcát nézem meg és ez is a legfontosabb küllemi jelleg ami alapján el tudom dönteni hogy tetszik-e az illető vagy nem. És ez eddig minden kapcsolatomban meg volt.

De szerintem ez akkor is túlzás akit kapok érte az emberektől és közel sem áll a valósághoz amit állítanak. De ba

szept. 5. 02:31
 3/16 A kérdező kommentje:

De bárcsak ennyi lenne az oka amiért nem lesz ilyen barátnőm.

Ezen még lehetne változtatni de a többi dologon sajnos nem tudok.

szept. 5. 02:33
 4/16 anonim ***** válasza:
39%
Az emberek többsége ostoba tudatlan primitiv barom. Pont olyan ostobák, gonoszak, aljasok mint a középkorban okorban.
szept. 5. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek a többi válaszolóval. Ha ennyire rá vagy függve valóban nem téged fognak megkeresni.


A pedofíliát meg eléggé sokan félreértelmezik, mert Magyarországon az emberek háromnegyede egy idióta tudatlan senki. Csak magukhoz értenek. Szóval természetesen nem az.

szept. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
Menj Amerikába az azsiai negyedbe, ott is lehet azsiai nod
szept. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem az önmagában szomorú, hogy az ázsiai nőideál nem a “fiatalságot” próbálja tükrözni, azzal semmi baj nem lenne, hanem konkrétan kisgyerekes jegyeket. Nagy szemek, naiv tekintet, furán álló fogak, pici törékeny test. Ezek nem nőiességet sugároznak, hanem konkrétan gyerekeket imitálnak. Azért ez durva.
szept. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha már tudatlanság: könyörgöm, írd már kis betűvel az "ázsiai"-t, mivel melléknév.
szept. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Tudatalatt lehet hogy tényleg pedo vagy

Csak tudod hogy ez nem helyes, ezért vonzódsz a gyerek kinézetű nőkhöz

szept. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%

Vegyél egy ázsiai nő kinézetű szilikon szexbabát

6000 $-ért már elég jókat lehet kapni

szept. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!