Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért ilyen tudatlanok az...

Miért ilyen tudatlanok az emberek? többi lent

Figyelt kérdés
Miért van az hogy ha van pl a kóla. Van a cukros és van a zéró. A zéró kólába konkrétan nincs kalória, olyan kevés van benne, 1 literben. De a curkos 1 literesben meg már több száz kalória van. És mégis azt veszik. És az ízuknel konkrétan nincs is különbség, szinte ugyanolyan ízük van. És ugyanez a többi zero vs cukros üdítővel is. Nem jobb érzés ha egy finom zéró üdítőt megiszol, ami szinte ugyanolyan mintha a cukros változatát, csak annyi a különbség hogy nem hízol meg? Vagy rosszul gondolom?
2023. jan. 22. 15:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Rosszul. A sok f@s édesítőszer károsabb, mint a cukor mértékkel. És az íz... csak szerinted "szinte ugyanolyan".
2023. jan. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem van különbség a zéró, és a normál Cola íze között.
2023. jan. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Es akkor mi van? Teged ez miert zavar?


Szamomra izre finomabb a cukros, mint a zero, oriasi a kulonbseg, igy azt veszem, de annyira ritkan, hogy nem fogok ezert a kardomba dolni, mert evente ketszer megiszok belole 3-4 decit.

Remelem ezt megengeded.

🤡🤡

2023. jan. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

De egy egy literes zéró kólában 8 kalória van míg a cukrosban 456. És szerintem ízre csak nagyom minimális a különbség:)

De nem csak a kolarol beszelek, ott van a kékforrásnak a nagyon finom zéró üdítője:)

2023. jan. 22. 16:18
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg van különbség ízre, bár én a zero-t szeretem jobban. Más meg a simát, így ha pl vendégségbe jönnek hozzánk többen, van mindkettő, lehet választani. Semmi közöm nincs hozzá, hogy ki mennyi cukrot iszik vagy nem iszik, meg neked se nagyon.


Ha meg arra akarsz felvágni, hogy milyen okos vagy, hogy te az egészségesebb kólát iszod...hát...van egy rossz hírem a kólákkal kapcsolatban. :D

2023. jan. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Kezdődik azzal, hogy mindenki azt iszik és eszik amit akar, és képzeld, akkor, amikor akar, és ráadásul annyit, amennyit akar. Lehet neked ez elképzelhetetlen, de ha fáj is neked, ez akkor is így lesz, amíg világ a világ. Jobb most már egy kicsit? :-D
2023. jan. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Majmok, félreértettétek😆👏🙈

Engem nem érdekel hogy ki mit zabál vagy vedel.

Hanem hogy őket nem zavarja hogy ettől meghiznak, kozbe ott van a cukormentes változat is.?🤷🏻

2023. jan. 22. 16:30
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Oké, akkor a válasz: nem. Most jobb? Furcsa vagy.
2023. jan. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Ez most olyan, mint a Coca cola vs Pepsi, ami valójában nem vetélytársa a másiknak, csak sokan nem tudnak róla? 😄 Ember.. Egyik cola sem egészséges, sőt, az édesítőszer sem egészségesebb semmivel a cukornál. Miért bántja a lelked, ha valaki a sima colát jobban szereti?
2023. jan. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

"őket nem zavarja hogy ettől meghiznak"

Mintha bárkinek is egyetlen élelmiszeren, egyetlen üdítőn múlna az elhízása. Aki el van hízva, annak a táplálkozása összességében szar. Senki nem egyedül a kóla kalóriatartalma miatt hízik el.

2023. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!