Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mindig is ilyen tudatlanok...

Mindig is ilyen tudatlanok voltak az emberek kullancs téren?

Figyelt kérdés
Vagy csak most ezen az oldalon irkálnak butaságokat? Bennem már kiskoromban is volt több is de, már 11 évesen magamnak is kitudtam szedni helyesen. Meg a kutyákból, macskákból is. Tudtam, hogy mire kell figyelni, és nem paráztam, hogy jaj ne most megfogok halni. Jó persze így is veszélyes, de akkor ne irkáljanak hülyeségeket, hogy csavarni kell az óra mutatóval ellentétes irányba (mivan?!) vagy be kell kenni krémmel körülötte. Én tök azt gondoltam, hogy az emberek nagy része tudja, hogy hogy is van helyesen, de erre a kérdéseknél a válaszok nagy része ilyen baromságokkal van tele.

2013. júl. 22. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Á csudát. Régebben az emberek sokkal bátrabbak voltak. Sok mindent maguknak kellett megoldaniuk. És ahogy látod, az emberiség él és virul. Mindig voltak merészebbek, mint te is, aki mindent rögtön tudott, és segített másoknak.
2013. júl. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 poiu ***** válasza:
Krémmel kenni veszélyes, csavarni lehet, ha tudod a technikát, de valóban jobb egyszerűen kihúzni.
2013. júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyrészt jobb félni, mint megijedni. Lehet, hogy csak 1 ezrelék, hogy elkapsz valami súlyos vagy halálos vackot, de inkább félj, mint hogy feldobd a talpad.

Másrészt alaposabb a tájékoztatás.

Harmadrészt több a fertőzött kullancs.

2013. júl. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!