Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez szexuális erőszaknak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szexuális erőszaknak számít?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szóval van nekem a barátom, akivel már arra a szintre jutottunk hogy lefeküdtünk, és miközben szexeltünk, mondtam neki hogy hagyja abba, mert már fáj olyan hosszú ideje csináltuk, erre ő azt mondta "várjál mindjárt elélvezek" és nem hagyta abba, én nem kezdtem el kiabálni hogy állj, mert a szülei a másik szobában voltak, ezért beletörődtem és mint egy darab hús úgy feküdtem utána ott. És az lenne a kérdésem hogy ugye ez nem szexuális erőszak? Mert mikor a barátaimnak meséltem szerintük az volt.

szept. 3. 06:03
1 2 3 4
 21/32 Oldfire ***** válasza:
80%

Miért nem kiabáltál?

Igen ez bizony erő

szept. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 Oldfire ***** válasza:
72%
..erőszak. Tegyél rendőrségi feljelentést.
szept. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
64%
Ez nem erőszak. Mi lesz a következő? Elmész box edzésre, majd a rendőrségre, és feljelented az edzőpartnered, hogy megvert?
szept. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
45%

#19

Hogy erőszak-e azt a jogszabály dönti el, nem mi, a lényeg, hogy, miután ő azt mondta, hogy "várjál mindjárt elélvezek" Te utána nem mondtál semmit, csak feküdtél és hagytad, hogy dugjon tovább és vártad, hogy elélvezzen így nem erőszak.

Ez elég egyértelmű, ha így történt mint ahogy írja, akár sajnos, akár nem.

Akkor lenne erőszak, ha a fiú kérése után nemet mondott volna, vagy fizikailag ellenkezik, és a fiú akkor is tovább dugja, de így nem, de még akkor is jönnének a kérdések, ami a 17. posztban is van.

szept. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
37%
A szexuális erőszak azt jelenti hogy akaratod ellenére megdugnak. És te nyilván akartad, és ezért csináltatok. De a barátodtól ez nagyon nem volt fair. Szóval beszéld meg vele, hogy többet ilyen ne forduljon elő, és ha nem képes betertani, akkor szerintem szakíts.
szept. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 nb2019 ***** válasza:
47%

Én is azt mondanám, hogy beszéljétek meg a dolgot.


Az az érem egy oldala csak, hogy jogilag minek számít. Az a kérdés kérdező, hogy te a történtek után hogy állsz vele, tudsz-e majd benne bízni. Ha el nem ítélnék miatta, de benned ez a kellemetlen élmény mint egy trauma marad meg, akkor ez ugyanazt a helyzetet eredményezheti, mint annál akit kényszerítettek.

szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, hány éves vagy?


Tudod, felnőtt játékot, felnőttek játszanak, felnőttekkel. Nem kislányoknak való ez.

szept. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
40%

#25

Nem ilyen egyszerű ez, mert mind két félnek kell a másiknak adni is nem csak kapni, szóval egy nőnek is kell a férfi felé adni, de nyilván, ha nem akarja ezt a nő akkor szakítani kell, az igaz.

szept. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
74%

Azért én csak nézek hányan rávágják hogy erőszak...

tiniről beszélünk akik félrement komunikáció meg tapasztalatlanságból adódó önkontroll hiánya miatt egy roszul sikerült sex után itt keres választ mivel csalódott. A helyzet az hogy a srác paraszt, de nem erőszaktevő. Szakíts vele , ha úgy érzed. Azért tudd , hogy orgazmus elött leálni parancsszóra komoly önfegyelmet igényel, valószínüleg ő ennyi idősen ezzel nem rendelkezik. Illetve ha nem élvezed és így is folytatja ha csöndben várod a végét miután szólt h már befejezné mert közel van akkor ezt beleegyezésnek veheti. Ha erőszaknak élted meg és nem érzed magad biztonságban vele ...szakíts. DE nem, nem lettél megerőszakolva.

szept. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Jobb, ha ezt már most megszokod! El sem hiszed, hogy feleségként meg élettársként hányszor lesz olyan, hogy "muszályszex", amikor fekszel, nézed a plafont, nem élvezed, de a pasid meg rajtad liheg és tömköd.
szept. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!