Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez szexuális erőszaknak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szexuális erőszaknak számít?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szóval van nekem a barátom, akivel már arra a szintre jutottunk hogy lefeküdtünk, és miközben szexeltünk, mondtam neki hogy hagyja abba, mert már fáj olyan hosszú ideje csináltuk, erre ő azt mondta "várjál mindjárt elélvezek" és nem hagyta abba, én nem kezdtem el kiabálni hogy állj, mert a szülei a másik szobában voltak, ezért beletörődtem és mint egy darab hús úgy feküdtem utána ott. És az lenne a kérdésem hogy ugye ez nem szexuális erőszak? Mert mikor a barátaimnak meséltem szerintük az volt.

szept. 3. 06:03
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
60%
Azért nem ugyanaz, mintha egy ismeretlen csinálná úgy hogy már az elejétől fogva nem akarod. Ezzel együtt is abbahagyhatta volna az illető, nem volt túl rendes tőle, hogy nem vette figyelembe a te véleményed.
szept. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
22%
Mennyi kisgyerek osztja itt az igazságot a kakóscsiga és a kubuja mellől a tízórai szünetben🤣 Akkor lenne erőszak ha le sem akartál volna vele feküdni, de mivel kis csillagom szétnyitottad neki a lábaidat így már nem az. Még nem élvezett el azért csinálta tovább. Bezzeg ha te nem élveztél volna el akkor meg azért siránkoznál h nem vagy kielégítve. Az ostoba fejedet kéne teletömnöd az iskolába ha alulról neked nem nyerő.
szept. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
69%

12-es, szerintem ahelyett, hogy pusztán provokációból ilyeneket írsz egy ilyen kérdés alá, ilyen agresszívan, ilyen...

Éretlenül!

Ha nem is megerőszakolásról van szó, te nem tudhatod jobban, mint a kérdező. Ülj vissza a padba, vége a szünetnek haver

szept. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem te ülj vissza a padba és járd ki legalább a 8 általánost ha nem érted 🤣

Ha pedig a kérdező tudja akkor nem kérdezi meg...

szept. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
92%

Tulajdonképpen téged megerőszakoltak 🙄


Kész vége. Innentől kezdve jegyzőkönyv, rendőrség és pszichológus akinek kiöntheted a lelkedet.

szept. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
71%
Lehet eroszaknak nevezni, de a gyakorlatban nem itelnek el ha feljelentened.
szept. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
69%

A lényeg, hogy, hogy miután ő azt mondta, hogy "várjál mindjárt elélvezek" Te utána nem mondtál semmit, csak feküdtél és hagytad, hogy dugjon és vártad, hogy elélvezzen így nem erőszak.


Egyébként, ha utána is kérted volna, hogy ne dugjon tovább, ilyen kérdések merülnének fel, hogy erőszak-e:

mennyi ideig dugott amikor szóltál neki,

mennyi ideig dugott utána,

hányszor és pontosan mit mondtál neki,

volt-e fizikai ellenkezés?

szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
33%
Van amikor egy szárazra reszelt puncinak a megöntözés igazán enyhülést hoz. De kicsivel a vége előtt abba hagyatni a sráccal az is nagyon rossz, a kielégületlenségtől rohadtul tudnak fájni a herék. Ha tapasztalt lennél, ilyen esetben a bocsi nem esik jól, de befejezem neked szájjal a megfelelő eljárás.
szept. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
69%
Megérkeztek az áldozathibáztató f@szfejek, de nagy szükség volt rátok! Szexuális felvilágosítás és feminizmus terén ezért van a béka s.gge alatt az ország; az erőszak nem erőszak, ha az áldozat nem ellenkezik eléggé! Ha meg üvöltött, rúgott és karmolt volna, akkor azért vernétek a nyálatokat, hogy minek kell ennyire túlreagálni, elég lett volna szólni is.
szept. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 gabor49 ***** válasza:
22%
ez nem erőszak csak egy jo dugás
szept. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!