Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen dolog az főleg,egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolog az főleg,egy férfi részéről,hogy megbeszéli,hogy na akkor szombaton most szex..aztán meg semmi sincsen belőle.. Ha én kezdeményezek, akkor is visszautasít,hogy fáradt. Milyen férfi az ilyen?

Figyelt kérdés
Állandóan hivatkozik,hogy fáradt, nincs kedve, ezer egy okot kitalál,hogy miért ne legyünk együtt,és nőként elég nehezen viselem az állandó visszautasítást.. Főleg, annak tudatában,hogy fiatalok vagyunk,és ő mégis ezt a nyugdíjas dolgot erőlteti. Esténként nem összebújás van,hanem társasozni akar, meg a telefont nyomkodja. Egyszerűen fel nem bírom fogni,hogy egy egészséges férfi,hogy a manóba nem kívánja meg a barátnőjét. Esténként a szerelmeskedésnek kellene lennie a programnak,nem kártyázni,meg társasozni mint a kicsik..Valóban jól gondolom,hogy ezért érdemes volna elhagynom? De nagyon érdekelne, hogy mégis mi lehet a baja..Kezdetektől ilyen,de már elegem lett az egészből. Nincs normális,kiegyensúlyozott szexuális életem,és ezt nem csinálhatja senki a másikkal.
szept. 2. 08:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól láthatóan te nem érzed jól magadat ebben a kapcsolatban. Lépj ki belőle.
szept. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Orvosi kezelésre szorulna. Ha nem, akkor sok jövőtök nincs együtt.
szept. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Kamu a kérdező.. másik kérdésnél 6 évvel fiatalabbnak állítja magát és terhesnek.. :D Az ilyeneket pszichiátrián kéne kezelni.
szept. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én még ilyen férfivel nem találkoztam 🤷‍♀️.
szept. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez nem férfi,vagy a kukit jobban birná.:D


Cseréld le egy tökösebb legényre.:D

szept. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kérdező,


Minél jobban erőltetem annál inkább terhes lesz a másiknak.


Vokt egy barátnőm 1 hónapig akinek mindig este 11-kor jutott eszébe, hogy dugni akar. De olyan aggressive stilusban közölte, hogy kötelező megdugnom stb..


Mivel én a kötelező dolgokat utálom, ezért vége lett..


Nem a,szexel van a gond, hanem a stilus ahogy tálalják. Meg, ha mondjuk nekem este 8 után már nincs kedvem szexelni, de neki mindig este 11kor mikor már majdnem elalszól akkor jut eszébe. Nulla alkalmazkodó képesség, de a pasitól 100%-ban elvárta az alkamazkodást.


Az is lehet, hogy nem élvezi veled a szexet. Ha annyira jó lennél akkor ő kezdeményezné.

szept. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy gyermekkel vagy együtt, és nem férfival, ez az ok.
szept. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szexpartnert kell keresned esetleg maszti, de gondolom az nem elég.
szept. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, havi 1x szexelünk. Nem tudom mi baja van velem..
szept. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálam ő nem férfi.
szept. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!