Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hazudott a meretéről?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudott a meretéről? Azt mondta, hogy 20 cm. Sokáig nem is mert előttem levetkőzni. Amikor meg igen kérte, hogy sötétìtsem be a hàlót. Kb. 13-15 cm. Felnõtt 40+ férfi. Mit gondolt? Szexpartnert keresett, mert van baràtnõje.

Figyelt kérdés
szept. 1. 21:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Lemérted neki?
szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Mert egy szánalmas kissrác nem férfi. Gondolhatta volna, hogy ekkora kamu hamar kiderül.
szept. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Van tapasztalatom. Különben meg le tudom mérni a kezem és làtom mennyi àll ki belõle, mikor ràmarkolok, meg érzem is a különbséget.
szept. 1. 21:17
 4/16 Noren1989 ***** válasza:
22%

Lemérte. Kitsi. Csalódott.


Nber mond nagy. Nem csalód. Hasznàlni nem tud.

szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem elégített ki szólj szívesen, én nem fogok hazudni a méretemről, viszek magammal tolómérőt 😉😘
szept. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Na ennyit erről hogy mindenkinek 20 centi, meg hogy az átlag méret már 17, ja biztos az utóbbi pár évben nőtt az átlag nem pedig a sok kamus
szept. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Azt szoktatok mondani nem szamit a meret, akkor most mi van?
szept. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

Csak itt GYK-n 17-18cm az átlag...

De itt van, hogy már a 16-17cm is csak éppen használható, alatta semmire nem jó...

Máshol jó ha 13-14cm megvan...

szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Miért hazudott a méretéről?"


Tőle már kérdezted?

szept. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 he84 ***** válasza:
43%
Hát kérdező, eléggé szomorú, hogy te olyan nő vagy, akinek a méret a lényeg. Szánalmasak és felszínesek az ilyen nők. Szerencsére nem minden nő válogatós ennyire, például én se. Ám nekem jelenleg van barátom.
szept. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!