Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges a rosszlányok.hu-t...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges a rosszlányok.hu-t férfiként csak úgy szexpartnerkeresésre használni?

Figyelt kérdés

Elég buta elgondolás talán, de mi van ha férfiként felregelek az oldalra és aztán a kellő igénytelenséggel felruházva ingyen kurok csajokat, csak azokat akik bejönnek annyira hogy megrakjam?

Az oldal engedné ezt, vagy esetleg pénzt kérne érte?

Egyáltalán ingyenesen lehet használni?



máj. 30. 17:08
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Nyilván alap volna a megfelelő külső, képekkel és egy zárt lakótér ahol fogadni lehet a lányokat, nőket.

De kívancsi vagyok hogy vajon hol a hiba az elgondolásban, ha pl. ezt nem pénzért csinálja valaki

máj. 30. 17:11
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha kidolgozott a tested, méretes a farkad és tudod is használni próbáld meg.


De nehogy azt hidd hogy ilyen fullos fiatal lányok keresnek majd akkor se.

máj. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Hirdetési díjat fizet az oldalon minden hirdető, nemtől függetlenül.


Ha bőven átlag feletti a külsőd, kellően intelligens és igényes vagy (a kérdésedből itélve e kettő valószínűleg nem teljesül...), és kimagasló szexuális/masszázs élményt, minőségi együttlétet tudsz nyújtani a nőknek, akkor talán lehet értelme.


De ha kizárólag magaddal és a saját élvezeteddel akarsz foglalkozni, akkor felejtsd el, ez nem neked való.

máj. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nyilván hatalmas intelligencia szükségeltetik ehhez 3#

Viszont nem értem miért személyeskedsz tovább, ha a kérdést már ott lezárhatjuk hogy fizetős?

Nem kurválkodnék soha, még csak a kérdésben lévő dolgot sem próbálnám, akár hiszitek akár nem csak kíváncsiságból született a kérdés. Nem ismertem a weboldal működését kellőképpen

máj. 30. 18:21
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
#4: Igen, intelligencia kell ahhoz, hogy kitaláld a szolgáltatásod minden apró részletét, hogy mitől érezze királynőnek magát a vendéged, és legalább tucatnyi visszajáró vendéged legyen. Ez nem csak annyi, hogy beteszed a farkad (vagy ahogy te fogalmazol: "kellő igénytelenséggel felruházva ingyen kurok csajokat"). Amúgy nőként írom, hogy nagyon sok nőnek nagyon fontos az intelligencia a jó szexhez. (3-as válaszoló voltam)
máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

Az oldal használata fizetős, méghozzá naponta kőkemény zsetont tolnak a "lányok" (ha jól tudom naponta 5 ezer a hirdetési tarifa). Nem szerelemből üzemeltetik az oldalt!

Készülj fel arra, hogy a telefonon érdeklődők 99%-a meleg pasi lesz. A maradék talán nő... HA úgymond "jópasinak" nézel ki. S ahogy fent is írták nem éppen bombázók fognak jelentkezni. Továbbá a kuncsaftok fenntartják a jogot arra, hogy a telefonbeszélgetés után úgy döntenek mégsem mennek, vagy éppen a helyszínen fordítanak neked hátat.

Ha ez így működne Móricka akkor az összes szűzfiúcska az RL-en hirdetné magát ingyenp.nci reményében.

máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

"Ha ez így működne Móricka akkor az összes szűzfiúcska az RL-en hirdetné magát ingyenp.nci reményében."

Pont ez a gondolat szülte a kérdést amúgy, hiszen minden szűzsrác ott hirdetne ha ilyen egyszerű lenne.

De álmomban nem gondoltam volna hogy ilyen horror árakért lehet hirdetni, ez nagyon ocsmány

Sőt, kifejezetten pofátlan, nem is hiszem el, ennyit nem kérhetnek!

máj. 30. 20:27
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
#6, #7: Jelenleg 349-849 Ft között van egy napi alap hirdetés ára (kategóriától függően). Ehhez lehet még különféle kiemeléseket vásárolni, de nem kötelező. Ha a legdrágább kategóriában hirdetsz (Szexpartner - Budapest és környéke, 849 Ft), és aznapra az összes létező kiemelést megveszed, akkor jelenleg 4.792 Ft a napi hirdetési költség. (3-as válaszoló voltam)
máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#7 mindennek annyi az ára amennyiért megveszik... Ha nem hirdet akkor nincs kuncsaft, ha viszont van kuncsaft akkor egynek az árából bőven megkeresi a hirdetés árát. S mint látod tele van az RL hirdetésekkel, gyakorlatilag piacvezető itthon a k.rvahirdetések frontján.
máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Amit 6# állított, azt 8# cáfolta is

Szerintem sokkal hihetőbb is a 8#, reális

máj. 31. 05:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!