Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire igaz ez a férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz ez a férfi élvezéséről?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy ha egy férfi x időn belül nem élvez el (pl orál alatt) akkor nem is fog pont akkor, így abbahagyom az orált és megunom. Észrevettem, hogy ha élvez, akkor normál időn belül fog élvezni, 6-10 perc max. Ha annyi idő alatt sem sikerül de kérlel folytassam, nem fogom mert tudom hogy úgysem fog( már jártam így többször, néha a férfi sem ismeri jól önmagát, nekem meg elállt az állkapcsom

Szerintem igaza van a prostiknak, hogy csak záros időn belül próbálkozik, utána mehet a kliens az óra letelte után, ha nem sikerült elélveznie


szept. 2. 07:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem jó, ha siettetnek. Ha a srác mond valamit, hogy szeretné úgy csináld. A volt barátnőm még kezdőként nem túl jól szopott neki nem 10 perc volt, de utána teleélveztem a száját.
szept. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Ezt se nő írta ki.
szept. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem siettettem senkit. Egyszerűen egy adott ideig csinálok valamit, es utána már nem
szept. 2. 08:14
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Rácuppansz, csinálod míg kedved van, azután ráülsz a farkára, ha már nincs kedved a cumihoz.Biztos nem hajít le.
szept. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem, de sokszor az se vezet élvezéshez
szept. 2. 09:50
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nem vezet élvezéshez akkor rosszul csinálod. Nekem is van lány aki vagy fél órán át szopott és elment egy ek de semmi extra. Valami más meg olyan teknikákat vetett be, hogy nem is tudtam ilyet is lehet érezni. Amúgy meg ha azt akarod elmenjen akkor hagyd magad hagy dugja szét a szádat ahogy akarod és hidd el akkor elfog menni.
szept. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Persze aláztassam meg magam hogy hátha elélvez valahogy!

Mindent vessek be. Hát mindent nem fogok! Ha valakinek szuksege van a szexre akkor nem tart egy órát elélvezni. Annyira gyenge nem vagyok orálban, sok dícséretet kaptam

Ha már kiverte vagy dugott máshol én nem fogok kínlódni, úgysem fog elélvezni akkor !

szept. 2. 10:30
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Keress inkább egy nőt, a férfi nem a te világod.
szept. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most nem értem. Ha dugok egy nőt az tartson minimum 30 percig, ha ő orálisan elégít ki az maximum 6 perc. Korrekt.
szept. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is, ahogy a #8-as mondja, borzalmas a hozzáállásod. Beosztod, ránézel, hogy mennyi időt adsz neki, mintha ki lenne számlázva neked, minden másodperc.

Jobb esetben az lenne a lényeg, hogy élvezzétek mindketten. Ha számítana neked a partner, akkor nem esne nehezedre megtalálni a módját, hogy elmenjen.

szept. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!